مرامنامه” خانه امن”

اجازه استفاده از مطالب خانه امن 

 “خانه امن”  از استفاده مجدد، باز نشر و باز پخش متون منتشر شده بر روی این وب سایت استقبال می‌کند. ما همچنین از گزارش منظم مطالب “خانه امن”  بر روی وب سایت‌ها، فهرست‌های پست الکترونیکی، گروه‌های خبری و پایگاه‌های داده‌های اطلاعاتی استقبال می‌کنیم. با این همه، توجه کنید که فروش مطالب “خانه امن”  اکیداً ممنوع است.
از شما خواهشمندیم به هنگام استفاده از مطالب “خانه امن”، با افزودن موارد زیر به نام “خانه امن “ به عنوان مالک اثر اشاره کنید:
• لینک مقاله اصلی بر روی وبسایت www.khanehamn.org

اطلاعات ذیل به همراه هر مقاله:
در صورتی که از بخش‌هایی از یک مقاله استفاده می‌کنید، از شما درخواست می‌شود در مطلب خود به این نکته اشاره کنید که بخش مورد استفاده از متن اصلی برگرفته شده و از دخل و تصرف در معنی، دست بردن در نام یا کلیت اثر خودداری نمایید. حق فسخ اجازه استفاده از مطالب در هر زمان برای “خانه امن “ محفوظ است.

پخش اینترنتی پادکست ها و ویدئوهای جدید یا بایگانی شده “خانه امن”  تنها برای استفاده شخصی شنوندگان است و هرگونه پخش، باز پخش یا هر استفاده دیگری از این برنامه‌ها، بدون اخذ مجوز صریح کتبی “خانه امن “ ممنوع است.
لطفاً برای دریافت مجوز استفاده مجدد از هر متن، عکس، صدا یا فیلم “خانه امن” ، با این نشانی ایمیل بزنید khanehamn@gmail.com

لینک به سایت‌های خارجی
“خانه امن”  لینک وبسایت‌های متعلق به افراد یا نهادهای غیر مرتبط با “خانه امن” را بر روی وبسایت خود قرار می‌دهد. در تصمیم‌گیری راجع به این مسئله که لینک مربوط به یک وبسایت خارجی می‌تواند بر روی سایت “خانه امن”  قرار گیرد یا خیر، ترجیح “خانه امن”  با نهادهای غیرانتفاعی و غیر حزبی است که فعالیت خود را بر روی خدمات عمومی منعطف کرده‌اند.
“خانه امن”  هیچ گونه کنترلی بر روی  وب سایت‌های خارجی ندارد و لزوما”مطالب، دست اندرکاران، محصولات یا خدمات آن‌ها را نیز مورد تأیید قرار نمی‌دهد. افزون بر این موارد، “خانه امن “ هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب، دست اندرکاران، در دسترس بودن سایت، صحت اطلاعات، کیفیت آثار، تبلیغات، محصولات، خدمات یا دیگر محتویات موجود در این وبسایت‌ها، یا قابل دسترسی از طریق آن‌ها ندارد.

در صورت بروز هر گونه آسیب و ضرر ناشی از، یا منتسب به، استفاده یا اعتماد به مطالب، محصولات یا خدماتی که از طریق چنین وب سایت‌هایی ارائه شده‌اند، “خانه امن”  به هیچ وجه، چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم، هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

قوانین انتشار نظرات در  “خانه امن”

شما می‌توانید در مورد همه مطالب، یادداشت‌ها و گزارش‌هایی که امکان درج نظر دارند، نظرات موافق یا مخالف خود را بنویسید. اما به هنگام درج نظرات خود، لطفاً از به‌کار بردن الفاظ توهین‌آمیز یا دادن نسبت‌های ناروا به اشخاص، قومیت‌ها، ملت‌ها، ادیان و عقاید دیگران خودداری کنید. استفاده از چنین ادبیاتی حق عدم انتشار نظرات شما را به ما خواهد داد.
نوشتن نام، شهر و ا یمیل به هنگام درج نظرات اختیاری است.
سعی کنید نظرات خود را با خط فارسی درج کنید و تا حد امکان از استفاده از حروف لاتین برای نوشتن نظرات خود پرهیز کنید.
نظرات شما تنها پس از تأیید ادیتور سایت منتشر خواهند شد. به همین دلیل پس از درج نظرات خود صبور باشید و از تکرار آن خودداری کنید. تکرار یک نظر خاص، بخت بیشتری برای انتشار به آن نخواهد داد.
در پایین هر مطلب تنها نظراتی را درج کنید که به موضوع همان مطلب یا دیگر نظرات درج شده در پایین آن ارتباط دارد. درج نظرات غیرمرتبط شانس انتشار را از آن سلب خواهد کرد.
در درج نظرات خود، سعی در تبلیغ اقتصادی یا سیاسی یا اجتماعی به نفع یا علیه گروهی خاص نداشته باشید. همچنین از ارجاع لینک به سایت‌ها، ویدئوها یا مطالبی که محور آنها تبلیغ برای دسته‌های سیاسی یا گروه‌های اجتماعی و اقتصادی است خودداری کنید. این موضوع منجر به عدم درج نظرات شما خواهد شد.