صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  11 مرکز مشاوره تخصصی...
تیر
۲۴
۱۳۹۳
۱۱ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده از مهر ماه افتتاح می شود
تیر ۲۴ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

81238483-5824818

عکس: ایرنا

معاون امور کمیسیون و نظارت حرفه ای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، از افتتاح ۱۱ مرکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده از مهر ماه خبر داد.

به گزارش ایرنا، «محمد حاتمی» در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور، ضمن تشریح فعالیت این سازمان از سال ۸۲، افزود: این سازمان اکنون دارای ۱۶ کمیسیون تخصصی است و کمیسیون ازدواج یکی از کمیسیون های جدید سازمان است.

 وی یکی از وظایف سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور را ارایه پروانه فعالیت مراکز روانشناسی کشور اعلام کرد و ادامه داد: برگزاری دوره های بازآموزی و تمدید پروانه مراکز مشاوره و روانشناسی، دیگر وظایف سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور است.

 حاتمی با اشاره به فعالیت تعدادی از مراکز مشاوره در کشور که پروانه فعالیت خود را از مراکز مختلف گرفته اند، گفت: سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور قصد ساماندهی این مراکز را دارد.

 وی در پاسخ به این سووال که آیا همه مراکزی که پیش از این به مشاوره ازدواج می پرداختند از شما نیز پروانه فعالیت خواهند گرفت، افزود: این مراکز اگر خواهان پروانه سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور برای ارایه خدمات مشاوره ازدواج و خانواده هستند، باید حائز شرایط نظام سازمان نظام روانشناسی و وزارت ورزش و جوانان شوند.

 حاتمی درخصوص افتتاح ۱۱ مرکزی که قرار است خدمات مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده ارایه دهد، گفت: شش مرکز در تهران و پنج مرکز در استان های دیگر کشور از مهر ماه آماده ارایه مشاوره های لازم هستند.

 وی افزود: این مراکز با تابلوهای مشخص که دارای آرم سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و وزارت ورزش و جوانان هستند به ارائه مشاوره می پردازند.

 حاتمی این مراکز را برند تخصصی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در امر مشاوره ازدواج دانست.

منبع: ایرناLeave a reply

Your email address will not be published.