صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  جزئیات طرح تشویق زنا...
اردیبهشت
۲۴
۱۳۹۳
جزئیات طرح تشویق زنان سرپرست خانوار به ازدواج مجدد
اردیبهشت ۲۴ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

167811

عکس: ایلنا

«قبح اجتماعی ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار باید در جامعه کاهش یابد/با تلاش کمیته امداد امام خمینی تا کنون ۲۰۰۰ نفر از زنان سرپرست خانوار به ازدواج نزدیک شده‌اند.»

سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به این که قبح اجتماعی ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار باید در جامعه کاهش یابد، گفت:کمک به حل مشکلات مسکن،تهیه جهیزیه، کمک به اشتغال همسران زنان سرپرست خانوار و تامین هزینه تحصیل فرزندان آنها از جمله مواردی است که کمیته امداد برای کمک به ترویج ازدواج زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته است.

حسین انواری،سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفتگو با خبرنگار ایلنا،درمورد جزئیات طرح تشویق زنان سرپرست خانوار به ازدواج مجدد، گفت:زنان سرپرست خانوار و فرزندانشان به غیر از مشکلات اقتصادی با مشکلات دیگری نیز روبرو هستند که با ازدواج مجدد می توانند بسیاری از آنها را مرتفع کنند.

وی افزود:با تلاش کمیته امداد امام خمینی تا کنون ۲۰۰۰ نفر از زنان سرپرست خانوار به ازدواج نزدیک شده اند. همه تلاش ما این است که قبح اجتماعی این مساله برطرف و به عنوان بک امر طبیعی در جامعه مطرح شود.

انواری ادامه داد: کمک به حل مشکلات مسکن،تهیه جهیزیه، کمک به اشتغال همسران زنان سرپرست خانوار و تامین هزینه تحصیل فرزندان آنها از جمله مواردی است که کمیته امداد برای کمک به ترویج ازدواج زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته است.

۱۳۹۳-۰۲-۲۴

منبع: http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=167811Leave a reply

Your email address will not be published.

مشاوره حقوقی رایگان برای قربانیان خشونت خانگی

روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۶ عصر تا ۱۰ شب مشاوران خانه امن پاسخگوی شما هستند.

مشاوره حقوقی رایـــگان

شماره تماس: ۸۵۳۱۲۶۰۰-۰۲۱