صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  بررسی لایحه حمایت از...
فروردین
۱۹
۱۳۹۳
بررسی لایحه حمایت از کودکان بزهکار در کمیسیون قضایی مجلس
فروردین ۱۹ ۱۳۹۳
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

12-11-21-171946images

عکس: humanrights-iran

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از بررسی لایحه حمایت از کودکان بزهکار در کمیسیون قضایی مجلس خبر داد.

به گزارش مهرخانه، به نقل از فارس، محمد نفریه با اشاره به اینکه سال گذشته نظارت مستمر و خوبی بر مهدهای کودک در سطح کشور صورت گرفت، اظهار داشت: با هماهنگی مدیران استانی تعداد تخلفات در سال گذشته کاهش پیدا کرد.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های سازمان بهزیستی در حوزه اجتماعی ایجاد شرایط مناسب برای کودکان در مهدهای کودک است که در این راستا تمهیداتی در سال‌های گذشته صورت گرفته است که از آن جمله می‌توان به تولید و انتشار کتاب‌های آموزشی در مهدها اشاره کرد.

نفریه خاطرنشان کرد: شهریه مهدهای کودک تا قبل از مهر ماه تغییری پیدا نخواهد کرد ضمن اینکه شهریه مهدهای کودک در سال جاری پس از فاز دوم قانون هدفمندسازی یارانه‌ها تعیین خواهد شد.

معاون امور اجتماعی بهزیستی کشور در ادامه به آخرین وضعیت لایحه حمایت از کودکان بزهکار در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: این لایحه هم اکنون در کمیسیون‌های مربوطه از جمله کمیسیون قضایی در حال بررسی است که پس از آن در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

وی تصریح کرد: خانواده‌ها در صورت مشاهده تخلف می‌توانند با شماره پیامک ۳۰۰۰۰۸۵۳۰ ارتباط و تخلف را گزارش دهند و این در حالی است که بازرسان سازمان بهزیستی بلافاصله موضوع را پیگیری خواهد کرد.

۱۸ فروردین ۱۳۹۳

منبع:  http://goo.gl/TY7dl4Leave a reply

Your email address will not be published.