صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  ازدواج اجباری دختر ۹...
بهمن
۱۵
۱۳۹۲
ازدواج اجباری دختر ۹ ساله با یک سگ
بهمن ۱۵ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

هند

عکس: شبکه خبر

 یک دختر ۹ ساله هندی اهل یکی از قبایل این کشور با دستور رئیسان قبایل روستای خود مجبور شد تا با یک سگ ازدواج کند. «این نوع ازدواج سبب باطل شدن سحر و جادو می‌شود.»

به گزارش سرویس وب گردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رسانه‌ های دولتی هندوستان اعلام کردند که یک دختر هندی اهل یکی از قبائل این کشور مجبور شد تا با یک سگ ازدواج کند.

«کارنامونی هاندسا»، دختر ۹ ساله اهل قبیله «سانتال» در یکی از روستاهای دورافتاده در ۶۰ کیلومتری «کلکته» است که پدر و مادر وی به همراه بزرگان قبیله، او را مجبور کردند با یک سگ ازدواج کند.

این در حالی است که بزرگان قبیله «سانتال» این اقدام را دور کردن «روح شیطان» و «افسون‌های پلید» از این قبیله دانسته و اعلام کردند این نوع ازدواج سبب باطل شدن سحر و جادو می‌شود.

ازدواج دختر هندی با سگ

بزرگان قبیله نیز طی گفتگوی خود با رسانه‌های دولتی هندوستان گفتند که این ازدواج هیچ تاثیری بر زندگی این دختر نمی‌گذارد و او را از شر ازدواج دوباره در سن جوانی راحت می‌کند.

ازدواج میان این دختر و سگ مذکور که «باچان» نام دارد، با حضور ۱۰۰ مهمان و بزرگان قبیله صورت گرفت. برابر گزارش ها، قبیله «سانتال» از بزرگ‌ترین قبایل هند است.

۱۵ بهمن ۱۳۹۲

منبع: http://goo.gl/5yXbNoLeave a reply

Your email address will not be published.

مشاوره حقوقی رایگان برای قربانیان خشونت خانگی

روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۶ عصر تا ۱۰ شب مشاوران خانه امن پاسخگوی شما هستند.

مشاوره حقوقی رایـــگان

شماره تماس: ۸۵۳۱۲۶۰۰-۰۲۱