صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  خودکشی پدر بعد از ق...
دی
۲۵
۱۳۹۲
خودکشی پدر بعد از قتل دوقلوها
دی ۲۵ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

37e857dcc6a3541822cec3fc83825fbf_XL

عکس: شفقنا

   به گزارش شرق ، این مرد ۳۵‌ساله که حسن نام داشت از مدت‌ها قبل با همسر خود اختلاف داشت تا اینکه آنها با وجود داشتن دو پسر چهار‌ساله تصمیم گرفتند از هم جدا شوند.

 زن و شوهر جوان صبح روز دوشنبه به دادگاه خانواده رفتند و حکم طلاق توافقی را دریافت کردند. همچنین دادگاه حضانت دوقلوها را به دلیل سن‌شان به مادر سپرد اما حسن بعد از خروج از دادگاه از همسر خود خواست اجازه بدهد بچه‌ها چندساعتی را نزد او باشند. به این ترتیب مرد جوان همراه دو پسرش راهی خانه شد تا اینکه مادر دوقلوها ساعت دو بعدازظهر با شوهر سابقش تماس گرفت و از او خواست بچه‌ها را نزد وی ببرد.

حسن فرصت خواست تا کمی بیشتر فرزندانش نزد او بمانند.  زن جوان دو ساعت بعد دوباره با حسن تماس گرفت و این بار مرد مدعی شد دو کودک خواب هستند. این تماس دوساعت بعد تکرار شد و این‌بار حسن گفت مشغول بازی با دوقلوهاست و خودش بعد از پایان بازی تماس خواهد گرفت. سرانجام مادر دوقلوها ساعت ۱۹:۳۰ با منزل حسن تماس گرفت اما چون کسی تلفن را جواب نداد در حالی‌که نگران شده بود همراه پدرش به خانه وی رفت او هر چه زنگ زد کسی در را باز نکرد به همین دلیل تصمیم گرفت با استفاده از کلید یدک وارد خانه شود اما متوجه شد در از داخل قفل و کلید پشت آن است.

زن جوان که به‌شدت نگران شده بود در تماس با پلیس موضوع را اطلاع داد. دقایقی بعد ماموران خود را به محل حادثه رساندند و وقتی در را شکستند خود را در برابر جنازه حلق‌آویزشده حسن دیدند. این مرد با شکستن پنجره خودش را از نرده آویزان کرده بود البته روی گردنش نیز آثار ضربات چاقو وجود داشت که نشان می‌داد وی ابتدا سعی کرده با چاقو به زندگی خودش پایان بدهد و وقتی موفق به این کار نشده شیوه‌ای دیگر را انتخاب کرده است.

 ماموران در ادامه به جست‌وجو در خانه پرداختند و اجساد دو پسربچه را در حمام پیدا کردند و مشخص شد حسن آنها را در لگن آب خفه کرده است.  کارآگاهان جنایی بعد از اطلاع از این جنایت خود را به محل حادثه رساندند تا تحقیقات بیشتری را انجام بدهند. آنها در صحنه جرم دست نوشته‌ای را پیدا کردند که ظاهرا حسن خطاب به همسرش نوشته و در آن آمده بود: «دلم از دست تو خون است. این بچه‌ها را می‌کشم تا زیر دست تو بزرگ نشوند.»

 کارآگاهان در ادامه به بررسی وضعیت روانی متهم پرداختند و فهمیدند این مرد شغل آزاد داشت و به مواد مخدر معتاد نبود اما از مدتی قبل داروی ضدافسردگی مصرف می‌کرد.  بنابر این گزارش تحقیقات در این رابطه ادامه دارد. در همین حال دیروز مردی معتاد به شیشه در جنوب تهران همسر و فرزند هفت ساله خود را کشت و سپس به زندگی‌اش پایان داد.

۲۵ دی ۱۳۹۲

منبع: http://goo.gl/NN9BL2Leave a reply

Your email address will not be published.