صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  راز قتل دختر 14 ساله...
دی
۲۰
۱۳۹۲
راز قتل دختر ۱۴ ساله در ابهام
دی ۲۰ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 635248150025111590

 

عکس: جام جم

پلیس آریزونا در آمریکا یک مظنون را به اتهام قتل دختری چهارده‌ساله بازداشت کرد. جسد این نوجوان ـ که کلودیا لوسرو نام داشت ـ سال گذشته از داخل یک سطل زباله کشف شده بود. مظنون الکس مادرید نام دارد و نامزد سابق مادر کلودیاست.

به گزارش جام جم، طبق گزارش پزشکی قانونی،کلودیا پیش از قتل مورد تجاوز قرار گرفته و بشدت کتک خورده بود. پلیس اعلام کرده بود به نظر می رسد مظنون بازداشت شده، عامل اصلی قتل است.

الکس مادرید سی و یک ساله بدون تعیین قرار وثیقه در بازداشت به سر می برد. طبق اعلام پلیس، اتهام او قتل درجه یک، آدم ربایی، مزاحمت، سوء استفاده از کودکان، تجاوز و رها یا پنهان کردن یک جسد است.

جسد کلودیا لوسرو، دانش آموز مدرسه وست وود، سال گذشته در نیمه شبی نزدیک سال نو، توسط کارگران تفکیک زباله که مشغول جداسازی پسماندها بودند، کشف شد. کلودیا آخرین بار حدود ساعت شش و نیم صبح روز قبل از مرگش در خانه مادرش دیده شده بود. او صبح زود خانه مادرش را به قصد مدرسه ترک کرد، اما طبق گزارش پلیس هرگز به مدرسه نرفت. عصر همان روز مادر نگران کلودیا وقتی او به خانه بازنگشت، به پلیس اعلام کرد دخترش گم شده است.

پزشکی قانونی پس از معاینه جسد اعلام کرد، کلودیا بر اثر خفگی جان خود را از دست داده است.الکس مادرید، نامزد مادر کلودیا که زمان قتل بتازگی از او جدا شده بود، بعد از مدت ها تحقیق حدود ۱۵ روز قبل به عنوان اصلی ترین مظنون پرونده از سوی پلیس شناسایی شد.به گفته پلیس، مادرید همراه مادر کلودیا و مقتول در یک خانه زندگی می کردند، اما مرد جوان چند هفته قبل از قتل از خانواده طرد شده بود و دیگر با آنها زندگی نمی کرد. مادر کلودیا گفته بود دیگر نمی خواهد او را ببیند.

پلیس اعلام کرده کارآگاهان متوجه شده اند کلودیا از الکس می ترسید. این دختر به مادر خود گفته بود الکس گاه به شکل نامناسبی او را لمس می کند. کارآگاهان دریافتند الکس مادرید در دوره عفو مشروط به سر می برد و پس از شناسایی محل اختفای وی، پس از تعقیب و گریزی کوتاه، موفق شدند او را بازداشت کنند. پلیس اعلام کرده با توجه به یافتن نشانه هایی از دی.ان.ای مقتول نزد متهم، به دلایل محکمی دست یافته که نشان می دهد کلودیا به دست الکس مادرید به قتل رسیده است. پلیس گفته نشانه های دیگری نیز در این ارتباط وجود دارد. همچنین تکه ای از یک قالیچه خاکستری در صندوق عقب خودروی مظنون پیدا شده که مشابه آن همراه جسد کلودیا داخل سطل زباله کشف شده بود.

الکس مادرید یک کارگر ساختمانی است که با شدیدترین اتهامات رو به روست. رئیس پلیس محلی درباره این پرونده به خبرنگاران گفته است: پرونده کلودیا لوسرو، یک پرونده معمولی نیست. نمی توان احساس اندوهی را که از شنیدن این ماجرا ایجاد می شود، پنهان کرد. هیچ دلیل و منطقی برای این جنایت خشن نمی توان یافت. قاتل واقعا بی دلیل دختری بی گناه را قربانی خشم خود کرده است.

این مقام پلیس اضافه کرده تاکنون انگیزه ای برای قتل شناسایی نشده است. او ابراز امیدواری کرد دادستان برای متهم مجازات مرگ درخواست کند تا این مرد به سزای عمل فجیع خود برسد.

مادرید هنوز وکیل مدافعی ندارد و به گفته مقامات، از صحبت کردن درباره پرونده سرباز زده و سکوت اختیار کرده است.

برادر بزرگ تر کلودیا در مصاحبه ای تلویزیونی گفته است:ما پاسخ می خواهیم. می خواهیم بدانیم به چه دلیلی جسم بی جان خواهرم داخل یک سطل زباله انداخته شد؟ کسی که این کار را کرده می خواسته بگوید او آشغال بوده؟ این طور نیست. او دختر بسیار خوبی بود. این را همه می دانند.

۱۹دی۱۳۹۲

منبع: http://goo.gl/lHjbxsLeave a reply

Your email address will not be published.