صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  بیماری «ام.اس» علت ف...
دی
۱۶
۱۳۹۲
بیماری «ام.اس» علت فرار زن جوان از خانه
دی ۱۶ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

328913_838

عکس: تابناک

 تجسس برای یافتن زن جوانی که به خاطر ابتلا به بیماری ” ام. اس” همسر و فرزندانش را ترک کرده بود با گذشت یک سال بی نتیجه مانده است.

به گزارش قانون، آذرماه سال گذشته فردی با مراجعه به کلانتری ۱۰۲ پاسداران به مأموران اعلام کرد : “همسرم با گذاشتن یادداشتی با این موضوع که دیگر به منزل باز نمی‌گردد‌، از منزل خواهرش خارج شده و پس از آن نیز از وی اطلاعی نداریم”.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فقدانی” و به دستور شعبه دهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران‌، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همسر فقدانی پس از حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی‌، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: “همسرم به بیماری ام اس (MS) مبتلا ‌ست و به همین علت و برای گذراندن دوره درمانی‌، به تهران و منزل خواهرزنم آمده بودیم. روزی که همسرم از خانه خواهرش خارج شده بود‌، برگه یادداشتی را از خود به جای گذاشته که در آن عنوان کرده بود به خاطر بیماری اش من و فرزندانش را ترک می‌کند و تا زمانیکه مداوا نشود‌، به منزل باز نمی‌گردد.

خواهر فقدانی نیز در اظهاراتی مشابه همسر خواهرش عنوان کرد: من به همراه خواهرم در داخل خانه مشغول استراحت بودیم اما زمانیکه از خواب بیدار شدم‌، خواهرم را ندیدم !. در جست‌وجوی وی به سایر اتاق‌ها رفتم تا اینکه دست نوشته ای را پیدا کردم که خواهرم در پایان آن نوشته بود “مواظب بچه‌هایم باشید”. بلافاصله با همسر خواهرم تماس گرفتم و او نیز به خانه آمد و پس از مشاهده نامه به کلانتری ۱۰۲ پاسداران مراجعه کرد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ‌، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به اظهارات خانواده فقدانی‌، تمامی اقدامات برای کسب اطلاع از سرنوشت فقدانی از سوی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انجام شده و این پرونده کماکان در پلیس آگاهی تهران بزرگ در حال رسیدگی است. به همین خاطر با توجه به درخواست خانواده فقدانی‌، دستور انتشار تصویر فقدانی از سوی مقام قضایی صادر شده است که از تمام شهروندان درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص سرنوشت فقدانی را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۱ در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

۱۵ دی ۱۳۹۲

منبع: http://goo.gl/FGoRvULeave a reply

Your email address will not be published.