صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  قتل برادر زاده از ت...
آذر
۲۹
۱۳۹۲
قتل برادر زاده از ترس بی‌آبرویی
آذر ۲۹ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print


maranjab-kavir-036

عکس: anobanini.ir

به گزارش اعتماد سرنخ مادر، کارآگاهان را به کشف جسد دختر ۲۲ ساله و دستگیری قاتلش رساند. همه‌چیز از نیمه آبان ماه امسال شروع شد، دختر جوانی پس از دعوا و درگیری با پدر و عمویش از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. ماجرا از آن قرار بود که برخی از همسایه‌ها دختر ۲۲ ساله را به همراه پسر جوانی در شهر دیده بودند. همین امر سبب شده بود تا نام دختر بر سر زبان‌ها بیفتد. وقتی خورشید در نیمه آبان ماه امسال غروب کرد پدر و مادر از به خانه برنگشتن دختر۲۲ ساله خود نگران شدند. دخترشان دیر کرده بود و این بی‌سابقه بود. پدر و مادر تا شب منتظر ماندند، به خانه اقوام و دوستان هم سر زدند اما هیچ‌کس خبری از دخترشان نداشت. همین که پدر و مادر می‌دانستند چندی پیش دخترشان با جوانی آشنا شده و برخی از آشنایان شایعاتی در این باره را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند، نگرانی‌هایشان بیشتر می‌شد. سرانجام پدر و مادر نگران، با مراجعه به کلانتری شهر ساحلی بنک در کنگان، از گم شدن دختر جوان‌شان خبر دادند. با اعلام آنها پرونده‌ ای تشکیل شد و پیداکردن دختر در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت، تا معمای گم شدن او حل شود و پاسخی برای این پرسش پیدا شود که دختر ۲۲ ساله کجاست؟

درگیری اعضای خانواده با دختر

خیلی زود در شهر پیچید که دختر از خانه متواری شده است و حرف و حدیث‌ها پدر و مادر را خجالت زده کرد. سرهنگ حسین بارونی، رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در این باره به« اعتماد» گفت: «با مراجعه خانواده دختر گمشده، پرونده‌ ای با موضوع فقدانی تشکیل شد و تحقیقات کارآگاهان آغاز شد. در تحقیقات اولیه، علاوه بر خانواده، ماموران تحقیقات محلی نیز انجام دادند و از آنجا که همسایه‌ها از درگیری اعضای خانواده با دختر خبر داده بودند، ظن کارآگاهان بیشتر به سوی خانواده رفت.»

سرنخ ماجرا از زبان مادر

سرانجام سرنخ اصلی برای دستگیری قاتل را مادر به دست ماموران داد.

سرهنگ بارونی گفت: «مادر فقدانی اطلاعاتی از درگیری پدر و عموی ۳۳ ساله دختر با او در آخرین روزی که در خانه بوده است را به ماموران داد و ماموران از پدر و عموی او سوالاتی کردند.»

سرانجام عموی دختر در بیست و پنجم ماه جاری به قتل اعتراف کرد. او نشانی محل اختفای جسد را داد و به کارآگاهان گفت که برادرزاده‌اش را به دلیل نافرمانی از خانواده و مشکلات اخلاقی کشته است.

سرهنگ بارونی در این باره گفت: «پلیس به عموی ۳۳ ساله دختر مشکوک شد و او در همان بازرسی‌های اولیه اعتراف کرد که چون از شایعاتی که در شهر درباره دختر مطرح شده خجالت می‌کشیده است، برادرزاده‌اش را با تهدید به یکی از مزارع اطراف شهر برده و پس از کتک زدنش، او را در یک چاه کشاورزی عمیق پرتاب کرده است.»

پلیس به دنبال جسد، چاه را که یکی از چاه‌های کشاورزی اطراف شهر بود، جست‌وجو و جسد را پیدا کرد. با تکمیل پرونده، عموی ۳۳ ساله دختر تحویل مراجع قضایی شد.

۲۸ آذر ۱۳۹۲

منبع: http://www.etemaad.ir/Released/92-09-28/97.htmLeave a reply

Your email address will not be published.