صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  شوهرم نقش فرزند پرخر...
آذر
۱۲
۱۳۹۲
شوهرم نقش فرزند پرخرج را برای من دارد
آذر ۱۲ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

6128087542_b4a7d31d79_n

عکس:  Michael Cavén

زنی جوان در دادگاه خانواده گفت: حدود ۲ سال است که من سرکار می‌روم و شوهرم در منزل دائم پای تلویزیون است، درآمدم ۳ میلیون تومان در ماه است و تمام آن را خرج خانه می‌کنم و شوهرم نقش فرزند پرخرج را برای من دارد.

به نقل از تسنیم، زنی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست طلاق خود را به قاضی یکی از شعب ارائه کرد و گفت: شوهرم به دلیل اینکه من شاغل هستم سرکار نمی‌رود و مرا موظف به پرداخت خرجی خانه می‌کند و بی مسئولیت است، دیگر تحمل او را ندارم.

زن بار دیگر در مقابل قاضی با فریاد، بیان کرد: فقط باید از او جدا شوم هیچ وقت مرا درک نکرده و نمی‌داند که من یک زن هستم نه مرد خانه.

مرد جوان نیز در مقابل قاضی پرونده گفت: همسرم شاغل بوده و درآمدش مناسب و بالاست و نیازی نیست من سر کار بروم؛ همسرم سخت می‌گیرد اگر منطقی فکر کند متوجه می‌شود که نیازی نیست که هر دو مشغول فعالیت در بیرون از منزل شویم.

وی با بیان اینکه یا من باید شاغل باشم یا همسرم، ادامه داد: همسرم به دلیل اینکه سرکار نمی‌روم مرا بی‌مسئولیت می‌داند ولی بهتر است بداند که کارهای منزل را من انجام داده و او این موضوع را فراموش کرده است؛ او فقط مواد غذایی را تهیه کرده و من غذا درست می‌کنم.

مرد با اشاره به اینکه حدود ۵ سال است با یکدیگر زندگی می‌کنیم و فرزندی نداریم، اظهار داشت: می‌خواهم که همسرم سرکار نرود و من جای او سرکار روم و او به کاری‌های منزل برسد؛ چشمم دنبال حقوق او نیست و باید این موضوع را بداند.

زن در ادامه با بیان اینکه اگر دیگر سرکار نروم، شوهرم شغلی ندارد و چه کسی خرجی زندگیمان را می‌دهد، افزود: همه این صحبت‌ها بهانه است چراکه از دادگاه که برویم دوباره کار خودش را می‌کند؛ هزاران نفر او را نصیحت کردند و او هر بار قول داده است ولی همه چیزی همان بوده که خواسته و کار خود را  کرده است.

بعد از چند دقیقه سکوت قاضی پرونده، زن و مرد را به مصالحه دعوت کرده و از مرد خواست که به دنبال کار باشد و در کنار همسرش شاغل بوده و به خرجی خانه کمک کند همچنین گفت که تا زمانی که شغلی پیدا می‌کند همسرش را در فشار نگذاشته و با یکدیگر همدل و همراه شوند.

 ۱۲ آذر ۱۳۹۲

منبع: http://goo.gl/ok5vkQLeave a reply

Your email address will not be published.