صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  برای جلوگیری از خشون...
آبان
۲۰
۱۳۹۲
برای جلوگیری از خشونت علیه زنان در خانواده، لوایحی را به مجلس ارائه دهید
آبان ۲۰ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

w41_IMG_9437_Fixd

برای جلوگیری از خشونت علیه زنان در خانواده، لوایح، قوانین و طرح هایی را به مجلس ارائه دهید و قوانینی که نیاز به اصلاح مجدد دارد برای حمایت از حقوق زنان و خانواده بررسی و تصویب کنید تا اینگونه اعمال بدون مجازات باقی نماند.

دکتر زهرا مصطفوی معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به همراه جمعی از معاونین و مدیران معاونت امور زنان و خانواده با دختر امام خمینی(س) دیدار کردند.

در این دیدار دکتر زهرا مصطفوی ضمن تبریک انتصاب خانم شهیندخت مولاوردی به سمت معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، اظهار کرد: یکی از وظایف مهم معاونت که باید پیگیری شود تحقیق و پژوهش در خصوص مسائل و مشکلات به وجود آمده در حوزه زنان است.

وی ادامه داد: به دنبال کار پژوهشی و تحقیقی باشید و نمونه‌های مختلف حتی در کشورهای دیگر را مورد بررسی قرار دهید، همچنین قوانین مربوط به زنان و خانواده را بررسی کامل کنید و موانع و مشکلات پیش رو را با دقت بیشتر از سر راه بردارید.

دختر امام خمینی(س) همچنین با تاکید بر اینکه سعی شود از زنان متخصص در همه زمینه و مسائل به کار گرفته شود،افزود: زنان ما هم پای مردان در همه عرصه‌ها حضور دارند و این حضور باید ادامه داشته باشد.

دبیر کل جمعیت زنان جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد کرد: برای جلوگیری از خشونت علیه زنان در خانواده، لوایح، قوانین و طرح هایی را به مجلس ارائه دهید و قوانینی که نیاز به اصلاح مجدد دارد برای حمایت از حقوق زنان و خانواده بررسی و تصویب کنید تا اینگونه اعمال بدون مجازات باقی نماند.

در این دیدار شهیندخت مولاوردی هم با ارائه گزارشی از روند کارهای انجام در این مدت و تاکید بر لزوم همیاری و همکاری همه گروه‌ها جهت ارتقای وضعیت زنان و خانواده از توصیه‌ها و رهنمودهای دختر گرامی امام راحل (ره) تشکر کرد.

در پایان این دیدار دکتر زهرا مصطفوی ۸ عنوان از کتب منتشره خود را به کتابخانه این معاونت اهدا کردند و معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده و هیات نیز همراه با بازدید از حسینیه جماران و منزل امام خمینی (ره) و موزه نگارستان جماران با آرمانهای امام راحل (س) تجدید بیعت کردند.

منبع: http://www.jamaran.ir/fa/NewsContent-id_32636.aspxLeave a reply

Your email address will not be published.