صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  پدر و برادر تهمینه م...
مهر
۱۵
۱۳۹۲
پدر و برادر تهمینه منکر اسیدپاشی شدند
مهر ۱۵ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

IMG13391732

عکس: خبرگزاری مهر

جلسه رسیدگی به پرونده زن جوان که مدعی است از سوی پدر و برادرش قربانی اسیدپاشی شده امروز در حالی برگزار شد که متهمان منکر اتهام خود شدند.

در این پرونده تهمینه دوم خرداد ماه امسال بر اثر اسیدپاشی دچار سوختگی شدید در ناحیه صورت، دست و پا شد. زن جوان پس از انتقال به بیمارستان مدعی شد پدر و برادرش بر روی او اسید پاشیده اند.

با تکمیل تحقیقات در دادسرا پرونده برای محاکمه به شعبه ۱۰۲ دادگاه جزایی قزوین فرستاده شد.

صبح امروز جلسه محاکمه با حضور تهمینه و وکلایش به نام های محمدهادی نجفی و علی‌محمد رمضانی و همچنین پدر و برادر قربانی اسیدپاشی برگزار شد.

پس از تفهیم اتهام پدر تهمینه منکر اتهام خود شد و گفت: زمان حادثه من بیرون از خانه بودم که تهمینه با من تماس گرفت و مدعی شد با اسید دچار سوختگی شده است. من همیشه با فرزندانم برخورد خوبی داشتم و نمی دانم اسید چیست.

سپس برادر تهمینه در جایگاه قرار گرفت که او نیز منکر اتهام خود شد و گفت: زمان حادثه در خانه حضور نداشته است.

تهمینه نیز با طرح شکایت مدعی شد برادرش هنگام اسیدپاشی دچار سوختگی شده بود که این موضوع نشان می دهد او در محل حادثه حضور داشته است.

با طرح این ادعا قاضی دادگاه از تهمینه خواست با کمک برادرش صحنه اسیدپاشی را بازسازی کند.

نجفی یکی از وکلای تهمینه در این باره به خبرنگار مهر گفت: در جلسه امروز علاوه بر درخواست قصاص و دیه خواستار دریافت خسارت معنوی شدیم . این دادخواست در حالی مطرح شد که تاکنون در پرونده های اسیدپاشی مطرح نبود.

وی افزود: رئیس دادگاه پس از شنیدن اظهارات طرفین پرونده جلسه محاکمه را تجدید کرد و به پزشکی قانونی ماموریت داد با بررسی بدن برادر تهمینه موضوع سوختگی وی با اسید را بررسی کنند. همچنین با معاینه تهمینه میزان دقیق صدمات وارده به وی مشخص شود.

منبع: http://goo.gl/RecZowLeave a reply

Your email address will not be published.