صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  اعلام هفته بدون طلاق...
شهریور
۲۷
۱۳۹۲
اعلام هفته بدون طلاق در سراسر کشور
شهریور ۲۷ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

104923

عکس: ایلنا

 هفته ازدواج جوانان از روز اول ذی الحجه و همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) آغاز می‌شود که در این هفته برنامه‌هایی به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج در کشور برگزار می‌شود.

  نخستین جلسه ستاد هفته ازدواج جوانان تشکیل و در این جلسه اعلام هفته بدون طلاق در سراسر کشور همزمان با هفته ازدواج جوانان بررسی شد.

براساس این گزارش شیوه نامه برگزاری پنجمین نمایشگاه و جشنواره پیوند آسمانی در سراسر کشور از جمله مواردی بود که به صورت پیشنهادی در اختیار اعضای ستاد هفته ازدواج قرار گرفت تا پس از تأیید نهایی در سطوح ملی و استانی ابلاغ شود.

بررسی برنامه آموزش ازدواج کارکنان دولت، شروع برنامه آموزش زوجین در مساجد در هفته ازدواج، برگزاری دومین نشست سمن‌ها در هفته ازدواج، تقدیر از زوجین وزارتخانه در سال ۹۲ و پیش بینی برگزاری جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان جهت ارائه فعالیت‌های پیشنهادی به دستگاه‌های عضو ستاد در هفته ازدواج جوانان از مباحث مطرح در این نشست بود.

همچنین در این جلسه معرفی خدمات دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان در حوزه ازدواج از طریق برپایی نمایشگاه، اعلام هفته بدون طلاق در سراسر کشور، فعالیت همزمان و هماهنگ استان‌ها در این هفته و فعالیت فرهنگسرا‌ها و مراکز اجتماعی و فرهنگی سراسر کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

منبع: http://goo.gl/jbLNh7Leave a reply

Your email address will not be published.