صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  تایید حکم مجازات دخت...
شهریور
۲۱
۱۳۹۲
تایید حکم مجازات دختر ۱۶ ساله به اتهام قتل مادرش
شهریور ۲۱ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

IMG14200575

عکس: خبرگزاری مهر

روز حادثه مادرم تلفن همراه من را مخفی کرده بود بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم و توانستم تلفنم را از او بگیرم. وقتی خواستم به دیدم دوستم بروم متوجه شدم در را قفل کرده است. این کار او مرا عصبانی کرد و با کمربندی که بر روی میز بود او را خفه کردم.

حکم مجازات دختر ۱۶ ساله که مادرش را با کمربند خفه کرده بود در دیوان عالی کشور تایید شد.

دختر ۱۶ ساله این زن در جریان تحقیقات گفت:  ساعتی قبل برای صحبت با تلفن همراه به پشت بام رفتم اما وقتی بازگشتم مادرم با کمربند خود را حلقه آویز کرده بود.پس از بررسی های اولیه جسد به پزشکی قانونی منتقل و تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

با توجه به مشکوک بودن ماجرا، کارآگاهان به تحقیق از دختر ۱۶ ساله به نام ندا پرداختند که او سرانجام لب به اعتراف گشود و به قتل مادرش اعتراف کرد.

او در باره انگیزه اش در مورد اینکار گفت: روز حادثه مادرم تلفن همراه من را مخفی کرده بود بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم و توانستم تلفنم را از او بگیرم. وقتی خواستم به دیدم دوستم بروم متوجه شدم در را قفل کرده است. این کار او مرا عصبانی کرد و با کمربندی که بر روی میز بود او را خفه کردم.

متهم به قتل در ادامه توانست رضایت اولیای دم را جلب کرده و از مجازات قصاص نجات یابد.

ندا پس از محاکمه از جنبه عمومی جرم در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری به ۱۰ سال محکوم شد که ۵ سال آن به صورت تعلیقی خواهد بود.

در اعتراض ندا، پرونده برای رسیدگی به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات شعبه ۱۶ دیوان عالی کشور حکم مجازات دختر جنایتکار را تایید کردند..

منبع: http://www.mehrnews.com/detail/News/2133518Leave a reply

Your email address will not be published.