صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  افشای راز تجاوز 12 س...
شهریور
۱۸
۱۳۹۲
افشای راز تجاوز ۱۲ ساله پدر به دخترش در مالزی
شهریور ۱۸ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

8483610298_a738ee186e_n

عکس:   Emanuele Landi

دختری که به مدت ۱۲ سال از سوی پدرش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود، سرانجام سکوت خود را شکست.این دختر مالزیایی ۱۸ ساله از شش سالگی مورد تجاوز جنسی پدرش قرار گرفته و سرانجام تصمیم می‌گیرد تا موضوع را به پلیس اطلاع دهد.

وی که اهل ایالت ترنگانو در شمال مالزی است به پلیس گفته است که وقتی برای اولین بار مورد تجاوز قرار گرفت، موضوع را به مادرش گفت اما اعتراض مادر تنها به کتک‌خوردن او و هفت خواهر و برادرش منجر شد.

وی اظهار کرد: در ابتدا موضوع را به مادرم گفتم اما وقتی مادرم اعتراض می‌کرد، پدرم او را کتک می‌زد. پدرم همچنین برادرها و خواهرهایم را نیز کتک می‌زد.

این کودک قربانی تجاوز افزود: پس از مدتی تصمیم گرفتم تا دیگر موضوع را به فردی نگویم تا از کتک‌خوردن مادر و خواهر و برادرهایم جلوگیری کنم.

وی سرانجام تصمیم می‌گیرد تا موضوع را به معلم خود بگوید و وقتی معلم از ماجرا خبردار می‌شود به اتفاق دختر به پلیس مراجعه کرده و شکایتی تنظیم می‌کند.

یک مقام پلیس منطقه ترنگانو با اعلام خبر دستگیری پدر بی‌رحم می‌گوید که آخرین مورد تجاوز به این دختر در روز ۱۸ آگوست بوده و وی در حال حاضر برای بررسی و درمان در بیمارستان بستری است.

منبع: http://goo.gl/IdoS5ILeave a reply

Your email address will not be published.