صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  برگزاری چهارمین نمای...
شهریور
۱۸
۱۳۹۲
برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک
شهریور ۱۸ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

Cooing Infant in Bed

عکس: خبرگزاری مهر

چهارمین نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی مادر، نوزاد و کودک با حضور شرکت ها و نمایندگان بیش از ۱۰ کشور خارجی از پس فردا (۲۰ تا ۲۳ شهریور ماه) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، برگزار می شود.

  در این نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی، بیش از ۹۰ شرکت داخلی و خارجی، جدیدترین کالاها، تولیدات و خدمات خود را در  سالن های  ۲۰، ۲۱، ۲۲ و ۳۸A  محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، به نمایش خواهند گذاشت.

در این نمایشگاه و جشنواره بین المللی ، شرکت ها و نمایندگی هائی از کشورهای هلند، آلمان، ترکیه، چین، ایتالیا، ژاپن، بلژیک، اسپانیا، امارات و انگلستان، حضور دارند.

توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه ، مهمترین اهداف برگزاری “چهارمین نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی مادر، نوزاد و کودک” است.

در “چهارمین نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی مادر، نوزاد و کودک”، کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی وشوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب ها و کلیۀ خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی(اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای) ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات کامل تر از این نمایشگاه و جشنواره، با شماره تلفن۲۲۲۵۴۲۵۰، ستاد برگزاری “چهارمین نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی مادر، نوزاد و کودک”، تماس بگیرند.

لازم به یادآوری است نمایشگاه مذکور از روز چهارشنبه ۲۰ شهریورماه افتتاح می شود و تا شنبه ۲۳ شهریور ماه ، هر روز از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۶ بعدازظهر، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

منبع: http://www.mehrnews.com/detail/News/2131960Leave a reply

Your email address will not be published.