صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  مرد جوان قربانی خشم ...
مرداد
۲۸
۱۳۹۲
مرد جوان قربانی خشم برادرزنش شد
مرداد ۲۸ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

ImageThumb2 (2)عکس: قانون

من برای دفاع از خواهرم و از روی خشم دست به این کار زدم. دو دختر کوچک دارم که مادر ندارند و اگر حکم قصاص در مورد من اجرا شود بچه‌هایم یتیم می‌مانند.

  مرد جنایت کار که با ضربه‌های کارد شوهرخواهرش را به قتل رسانده بود در جلسه دادگاه اتهاماتش را پذیرفت.

  در این پرونده داوود ۳۷ ساله متهم است که در جریان یک درگیری خیابانی درخیابان بریانک تهران شوهر خواهر خود به نام امیر را با ضربه‌های چاقو به قتل رسانده است.

بعد از ظهر سومین روز تیرماه سال ۸۸اهالی خیابان بریانک شاهد درگیری خونینی بودند که در آن داوود شوهر خواهر خود را به با فرو کردن چاقو در قلبش به قتل رساند. این جنایت از طریق حاضران در صحنه درگیری به پلیس اطلاع داده شد و همزمان جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت. در ادامه نیز عامل جنایت از سوی ماموران پلیس آگاهی به دام افتاد.

با تکمیل تحقیقات پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. صبح دیروز در شعبه۷۴دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغرعبداللهی و با حضور چهار قاضی مستشار به پرونده رسیدگی شد.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست، مجازات نامبرده را از محضر دادگاه خواستار شد. اولیا دم مقتول نیز درخواست قصاص کردند.

قاضی عبداللهی با تفهیم اتهام به داوود از او خواست به دفاع از خود بپردازد که متهم پس از قرار گرفتن در جایگاه با قبول اتهام خود گفت: روز حادثه هنگامی که از محل کار به خانه برمی گشتم دیدم که دست و صورت خواهرم خون آلود شده و در حال گریه کردن است و دست مادرم هم خونریزی می‌کند. علت را جویا شدم که مادرم گفت شوهر خواهرت آمده و با خواهرت درگیر شده و او را کتک زده است. من هم که می‌خواستم از خواهرت دفاع کنم چاقو خوردم. خواهرت می‌گوید که امیر زن دیگری دارد که با او زندگی می‌کند و از او باردار است. صبح امروز خواهرت شماره تماس آن زن را پیدا کرد و با اوتماس گرفت که بعد از آن تماس امیر آمد و خواهرت را کتک زد و رفت. من که با شنیدن حرف‌های مادرم خیلی عصبانی شدم چاقو را همراه خودم بردم و به در خانه مادر امیر رفتم. در خانه‌شان با امیر و برادر‌هایش درگیر شدم و در جریان درگیری چاقو در قلب امیر فرو رفت و جان خود را از دست داد. درگیری هنگامی اتفاق افتاد که کوچه شلوغ بود و افراد زیادی شاهد این درگیری بودند که با اورژانس وپلیس تماس گرفنتد و من همانجا دستگیر شدم.

متهم در آخرین دفاعیات خود اظهار داشت: من برای دفاع از خواهرم و از روی خشم دست به این کار زدم. دو دختر کوچک دارم که مادر ندارند و اگر حکم قصاص در مورد من اجرا شود بچه‌هایم یتیم می‌مانند.

پس از آخرین دفاعیات متهم قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع: http://goo.gl/9oKQNzLeave a reply

Your email address will not be published.