صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  توافق وزارت جوانان ...
مرداد
۲۸
۱۳۹۲
توافق وزارت جوانان و بیمه مرکزی برای پوشش بیمه‌ای خدمات مشاوره ازدواج
مرداد ۲۸ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

download (1)عکس: Pana.ir

 معمولاً مراجعه کنندگان به مراکز مشاوره ازدواج مجبور به پرداخت هزینه‌های زیادی می‌شوند و این موضوع باعث می‌شود تا تعداد زیادی از خانواده‌ها نتوانند از این خدمات استفاده کنند.

  معاون امور فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به هزینه‌های بالای مشاوره ازدواج برای جوانان گفت: با توافقاتی که با بیمه مرکزی شده است امیدواریم این خدمات به زودی مشمول بیمه شوند.

  سید باقر پیشنمازی با بیان آنکه خدمات مشاوره معمولاً با یک یا دو جلسه تمام نمی‌شود گفت: معمولاً مراجعه کنندگان به مراکز مشاوره ازدواج مجبور به پرداخت هزینه‌های زیادی می‌شوند و این موضوع باعث می‌شود تا تعداد زیادی از خانواده‌ها نتوانند از این خدمات استفاده کنند.

وی ادامه داد: بنابراین با مذاکرات و رایزنی‌هایی که انجام دادیم تلاش می‌کنیم تا این نوع خدمات را ویژه خدمات مشاوره ازدواج مشمول بیمه کنیم.

معاون امور فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: مذاکرات متعددی با مسئولان بیمه مرکزی انجام دادیم که به نتایج خوب و مثبتی رسیدیم و امیدواریم در آینده نزدیک به توافق نهایی با بیمه مرکزی برسیم تا افراد مراجعه کننده به مراکز مشاوره ازدواج هزینه کمتری بپردازند.

پیشنمازی تصریح کرد: در صورت تحقق این موضوع مراکز مشاوره نیز انگیزه بیشتری برای توسعه خدمات خود خواهند یافت.

منبع: http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=96064Leave a reply

Your email address will not be published.