صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  معلم موسیقی به جرم ت...
مرداد
۲۵
۱۳۹۲
معلم موسیقی به جرم تجاوزبه دانش آموزان خردسال متهم شد
مرداد ۲۵ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

Little-girl-thinking-via-Shutterstock-615x345

نوشته:  David Ferguson

خانه امن: پلیس منطقه مونت گومری در مریلند هفته گذشته Lawrence Wesley Joynes، معلم موسیقی ۵۴ ساله دبستان ابتدایی را به جرم آزار و اذیت های جنسی و تجاوز به کودکان، پس از یافتن فیلم های پورنو کودکان در کامپیوترش او را دستگیر کرد. به نقل از کانال ۷ خبرگزاری ABC، برخی از فیلم های پورنو از شاگردان او بوده و به نظر می رسیده که در مدرسه فیلم برداری شده بوده اند.

جونز حدود ۲۷ سال در سیستم آموزشی منطقه مونت گومری و ۱۰ سال در دبستان ابتدایی و دولتی New Hampshire در Silver Spring  مریلند تدریس کرده است.

او در تاریخ ۸ آگوست دستگیر شد و هم اکنون در بازداشتگاه منطقه Baltimore با اتهام  ۱۴ مورد تجاوز به کودکان، یک مورد تجاوز جنسی درجه سه و یک مورد تجاوز درجه دو در حبس است. به نقل از پلیس، ۱۴ نفر از ۱۵ قربانی در زمانی که به آنها تجاوز شده از دانش آموزان بین دوران آمادگی و کلاس دوم ابتدایی بوده اند.

Joynes برای اولین بار در ماه مارچ، زمانی که پلیس فیلمی از پورنو کودکان و ایمیلی به تولید کننده فیلم پورنو کودکان در South Carolina روی کامپیوتر او پیدا کرد، دستگیر شد. در این فیلم ایمیل شده دختری در بین آلات موسیقی در مکانی که به نظر می رسد کلاس موسیقی است نمایش داده شده است.

معلمان دیگر نیز مقامات را در جریان رفتار مشکوک او گذاشته بوده اند، خصوصاً عادت قفل کردن در کلاس را زمانی که با دانش آموزان کار می کرد. یکی از معلمان به واشینگتن پست گفته است که او حتی یکی از این موارد را زمانی که یکی از دانش آموزان کلاس اول به او گفته بود که معلم موسیقی او را قلقلک داده، گزارش داده است. معلمی دیگر گفته که شاهد بوده که Joynes دختری را که روی چهار پایه ای نشسته بوده را از میان پاهایش گرفته و یک روز نیز زمان نهار با سه دختر در کلاسی که در آن را قفل کرده به گفته خودش ناهار گروهی داشته است.

یکی از قربانیان که هم اکنون بزرگسال است به پلیس گفته که او به مدت ۳ سال در دهه ۹۰ که کودکی بیش نبوده، با Joynes رابطه جنسی داشته است. این جرائم او را متهم به آزار و اذیت و تجاوز به کودکان کرده اند.

Marinda Evans، مدیر مدرسه ابتدایی New Hampshire Estate، روز دوشنبه طی مکالمه تلفنی به والدین کودکان گفت: “امنیت کودکان شما اولویت کار ماست”.

مترجم: مهتاب صمیمی

منبع: http://goo.gl/aMJNyNLeave a reply

Your email address will not be published.