صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  افشای پدرکشی پس از 1...
مرداد
۲۱
۱۳۹۲
افشای پدرکشی پس از ۱۷ سال
مرداد ۲۱ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

images (6)

  سه برادربا هم دستی یکدیگر، پدرشان را ۱۷ سال پیش به قتل رسانده و جسدش را در زیرزمین محل سکونت سابق مقتول دفن کرده بودند.

سرهنگ منصور خدادادی رییس پلیس آگاهی غرب استان‌تهران در تشریح خبر راز جنایت ۱۷ ساله، گفت: در پی وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی بر قتل فردی توسط اعضای خانواده‌اش در سال ۷۵، رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارآگاهان در اولین گام نسبت به تایید صحت و سقم خبر دریافتی وارد عمل شدند، گفت: بررسی‌ها نشان داد که مقتول از سال ۷۵ مفقودشده و تاکنون هیچ اقدامی برای اعلام فقدانی وی توسط خانواده‌اش صورت نگرفته و با کشف این سرنخ، فرضیه وقوع قتل توسط اعضای خانواده مقتول قوت گرفت و تحقیقات کارآگاهان وارد مرحله تازه‌ای شد.

رییس پلیس آگاهی غرب استان‌تهران با بیان اینکه با هماهنگی مقام‌قضایی، کارآگاهان تحقیقات از خانواده مرحوم را در دستور کار خود قرار دادند، گفت: بررسی‌ها نشان داد که یکی از پسران مقتول با سایر اعضای خانواده خود اختلاف دارد که کارآگاهان با کشف این سرنخ، وی را احضار و مورد بازجویی پلیسی قرار دادند.

خدادادی با بیان اینکه این فرد در اظهارات خود پرده از راز جنایتی هولناک برداشت، گفت: این پسر در بازجویی‌ها مدعی شد که سه تن از برادرانش با همدستی یکدیگر، پدرشان را به قتل رساندند.

وی با بیان اینکه با مطرح‌شدن این ادعا و همچنین ارائه مستندات قابل قبول، طی یک عملیات ضربتی و غافل گیرانه، هر سه متهم شناسایی و دستگیر شدند، گفت: این سه برادربه صورت جداگانه مورد بازجویی قرار گرفتند که در نهایت یکی از آنها به قتل عمدی پدرش با مشارکت دو برادر دیگر اعتراف کرد که پس از اظهارات وی، بین متهمان مواجهه حضوری صورت گرفت که دو برادر دیگر که ابتدا منکر هر گونه ارتکاب قتل شده‌ بودند نیز به قتل عمدی پدرشان اعتراف کردند.

رییس پلیس آگاهی غرب استان تهران با بیان اینکه این سه برادر در اعترافات خود مدعی شدند که پدرشان را به دلیل مشکلات اخلاقی به قتل رسانده و جسدش را در زیرزمین محل سکونت سابق مقتول دفن کردند، گفت: با توجه به اقرار صریح سه متهم به قتل با هماهنگی مقام‌قضایی، محل دفن جسد حفاری شد که بقایای جسد مقتول که داخل ملحفه‌ای که به دور آن پیچیده شده بود را کشف و برای انجام معاینات لازم، به پزشکی قانونی منتقل کردند.

خدادادی افزود: تحقیقات همچنان از این متهمان ادامه دارد.

منبع: http://goo.gl/Ty4rNkLeave a reply

Your email address will not be published.