صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  سرهمسرت متلاشی شده ب...
مرداد
۱۶
۱۳۹۲
سرهمسرت متلاشی شده بود آیا او نبضی هم داشت؟
مرداد ۱۶ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

banovan.mihan

ساعت ۲ بامداد صدای گلوله را شنیدم و دیدم همسرم دراز کشیده و مغزش متلاشی شده است اما به هیچ کس اطلاع ندادم. بعد از آن هم دوش گرفتم و خوابیدم . وی درباره خون های ریخته شده روی لباس هایش گفت: رفتم نبض همسرم را بگیرم که لباس هایم خونی شد.

سیدخلیل سجادپور /  زن ۶۲ ساله ای در منزل مسکونی اش با شلیک گلوله  از سلاح شکاری جان سپرد و بدین ترتیب همسر این زن بازداشت شد.

  ساعت ۸:۲۰ صبح روز گذشته، ماموران کلانتری جهاد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد، از مرگ مشکوک زنی در منطقه کوهسنگی مشهد خبر دادند.

در پی دریافت این خبر، قاضی موحدی راد به همراه کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی به محل کشف جسد عزیمت کرد. بررسی ها نشان می داد گلوله از سلاح شکاری به سر زن ۶۲ ساله شلیک شده است و سلاح نیز در دستان متوفی قرار دارد.

همسر این زن در بازجویی ها گفت: ساعت ۲ بامداد صدای گلوله را شنیدم و دیدم همسرم دراز کشیده و مغزش متلاشی شده است اما به هیچ کس اطلاع ندادم. بعد از آن هم دوش گرفتم و خوابیدم . وی درباره خون های ریخته شده روی لباس هایش گفت: رفتم نبض همسرم را بگیرم که لباس هایم خونی شد.

 وی در پاسخ به قاضی موحدی راد که پرسید وقتی سر همسرت این گونه متلاشی شده بود آیا او نبضی هم داشت؟ گفت: من به وظیفه انسانی و پزشکی خودم عمل کردم.

 این گزارش حاکی است: با توجه به اظهارات همسر متوفی مقام قضایی دستور بازداشت وی را صادر کرد تا تحقیقات بیشتری در این باره انجام شود.پایگاه اطلاع رسانی پلیس همچنین گزارش داد: جسد زن ۶۲ ساله برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی حمل شد.

منبع: http://goo.gl/dD9WVyLeave a reply

Your email address will not be published.