صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  بازار موقت جنت ، ویژ...
مرداد
۹
۱۳۹۲
بازار موقت جنت ، ویژه زنان سرپرست خانوار به بازار دائمی تبدیل می‌شود
مرداد ۹ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

2005_0313Image0005

عکس: ساماندهی تهران

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از دائمی شدن بازار جنت ، ویژه زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفت : بازار جنت که تاکنون به صورت موقت و در چادر برقرار بود و فعالیت می کرد هم اکنون در حال احداث به صورت دائمی است و تا دو ماه دیگر غرفه داران فعالیت خود را در بازار دائمی ادامه خواهند داد.

  مهندس رضا قدیمی افزود: زنان سرپرست خانوار در غرفه های حدودا ۶ متری در این محوطه مشغول به فعالیت بوده و آثار هنری و تولیدی خود را به فروش می گذارند و در حال حاضر در زمین مجاور بازار کنونی و موقت جنت ، بازار دائمی در حال آماده سازی است.

وی با بیان اینکه مدیریت و نگهداری بازار با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل است افزود : بازارهای حکیمیه ، جنت و خاوران توسط ساماندهی مشاغل مدیریت و اداره شده و بهره برداری از آن به عهده ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران همچنین خاطرنشان کرد: غرفه هایی که در بازار دائمی جدید دراختیار زنان سرپرست خانوار و غرفه دارن قرار می گیرد همانند غرفه های بازار خاوران و حکمیه است و مساحتی حدود ۶ و ۷ متری دارد.

قدیمی افزود: مسولیت و نحوه واگذاری غرفه ها به عهده ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است و ساماندهی صنایع و مشاغل نقشی در واگذاری آن ندارد.

منبع: http://goo.gl/4UgMXnLeave a reply

Your email address will not be published.