صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  جنایت شبانه در پروند...
مرداد
۹
۱۳۹۲
جنایت شبانه در پرونده زن و مرد فراری
مرداد ۹ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

9dviuyv8gso5rcklpcsa

عکس: ilfa.ir

  زن و مردی که بعد از خیانت به همسرانشان با هم فرار کرده بودند، به اتهام قتل پای میز محاکمه می‌روند. کارآگاهان جنایی استان فارس اواخر سال گذشته در جریان کشف جنازه مرد جوانی در خیابان قرار گرفتند و وقتی به محل حادثه رفتند جسد غرق در خون مرد جوانی را دیدند که هدف گلوله قرار گرفته بود. شواهد موجود در صحنه جرم نشان می‌داد قتل در همانجا انجام شده و به احتمال زیاد هدف قاتل انتقام جویی بوده است. پیکر خونین مقتول در حالی به پزشکی‌قانونی منتقل شد که هویت وی نامعلوم بود.

کارآگاهان در گام بعدی فهمیدند مردی مفقود شدن برادرش به نام یاسر را گزارش داده است. این مرد بعد از دیدن جسد هویت وی را تایید کرد و اطلاعاتی را در اختیار پلیس قرار داد که به رازگشایی از جنایت منجر شد.

این مرد گفت: همسر من به نام فرناز چند ماه قبل با یکی از دوستانم رابطه برقرار کرد و با او از محل سکونت مان در شهرستان نهاوند گریخت. بعد از این اتفاق من علیه همسرم شکایت کردم و خودم نیز به جست‌وجو برای پیدا کردن ردی از فرناز پرداختم تا اینکه فهمیدم او همراه دوستم که نیما نام دارد به مشهد فرار کرده‌اند. در حالی‌که حکم جلب هر دو نفرشان را در دست داشتم به مشهد رفتم و همه‌جا را گشتم تا بلکه آنها را پیدا کنم اما جست‌وجوهایم فایده‌ای نداشت تا اینکه بعد از مدتی خبر تازه‌ای به دستم رسید و فهمیدم آن دو به شیراز آمده‌اند .

این مرد ادامه داد: موضوع را با برادرم در میان گذاشتم و او قبول کرد به من در پیدا کردن فرناز و نیما کمک کند. دو نفری به شیراز آمدیم و در تلاش بودیم تا محل سکونت آن دو را پیدا کنیم که برادرم به قتل رسید.

مرد جوان درباره شب حادثه گفت: یاسر برای خرید غذا از محل اقامت مان بیرون رفت اما هرچه منتظر شدم برنگشت برای همین با تلفن همراهش تماس گرفتم اما گوشی خاموش بود. همان‌موقع احتمال دادم بلایی سر یاسر آمده است به همین دلیل پلیس را از موضوع مطلع کردم.

کارآگاهان بعد از بررسی حرف‌های برادر مقتول و دیدن اسناد و مدارک او اطمینان حاصل کردند وی حقیقت را می‌گوید. به همین سبب نام فرناز و نیما در فهرست مظنونان قرار گرفت و تجسس‌های گسترده‌ای برای یافتن این دو آغاز شد. ماموران بعد از پیگیری سرنخ‌های موجود بالاخره این زن و مرد را بازداشت کردند. آن دو منکر اتهام قتل بودند اما وقتی بازجویی‌های فنی انجام شد فرناز نحوه وقوع جنایت را شرح داد و گفت نیما، یاسر را هدف گلوله قرار داد.

این زن توضیح داد: چند ماه قبل با نیما رابطه برقرار کردم. او از دوستان شوهرم بود و از همین طریق نیز با هم آشنا و به هم علاقه‌مند شدیم. نیما نیز مثل من با همسرش اختلاف داشت برای همین ما تصمیم گرفتیم با هم زندگی تازه‌ای را شروع کنیم. بعد از مدتی هم فکری بالاخره به این نتیجه رسیدیم که بهترین راه این است که از شهرمان فرار کنیم. ما اول به مشهد رفتیم و مدتی را در آنجا بودیم اما باخبر شدیم شوهرم ما را ردیابی کرده است برای همین به ‌سرعت از مشهد فرار کردیم و این‌بار به شیراز آمدیم. خیال می‌کردیم دیگر پیدا کردن ما غیرممکن است تا اینکه خبرهایی به گوشم رسید مبنی بر اینکه شوهرم هنوز دنبالم می‌گردد و فهمیده است در استان فارس هستم. روز حادثه من و نیما به ‌طور اتفاقی در خیابان با یاسر روبه ‌رو شدیم و نیما او را کشت.

نیما وقتی فهمید زن موردعلاقه‌اش همه حقایق را بازگو کرده است، جرمش را گردن گرفت و به ماموران گفت:  فرناز با شوهرش به‌شدت اختلاف داشت و از زندگی با او ناراضی بود من هم وضعیت مشابهی داشتم برای همین وقتی به هم علاقه ‌مند شدیم فرار کردیم و در این مدت همیشه مراقب بودیم ‌گیر نیفتیم تا اینکه شب حادثه وقتی در خیابان راه می‌رفتیم یکدفعه برادرشوهر فرناز را دیدیم او که متوجه ما شده بود به‌سرعت به طرفمان آمد. مطمئن شده بودم می‌خواهد ما را‌ گیر بیندازد و به پلیس خبر دهد برای همین سلاحم را بیرون کشیدم و گلوله‌ای به او شلیک کردم. من این سلاح کمری را مدتی قبل تهیه کرده بودم و همیشه همراه خودم داشتم. آن شب به غیر از ما شخص دیگری در خیابان نبود و کسی متوجه قتل نشد برای همین به‌سرعت فرار کردیم و خیال می‌کردیم هیچ سرنخی از ما وجود ندارد.

متهمان بعد از اعتراف به جرمشان روانه زندان شدند و پرونده اتهامی آنان به جریان افتاد. این دو به‌ زودی در دادگاه کیفری استان فارس پای میز محاکمه می‌روند.

منبع: http://goo.gl/vQtp1gLeave a reply

Your email address will not be published.