صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  معمای پس نقاب شاهزا...
مرداد
۸
۱۳۹۲
معمای پس نقاب شاهزاده خانم
مرداد ۸ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

061

 

عکس: قانون

یک زن عربستانی که گفته می شود شاهزاده ای از اهالی این کشور است در انگلستان به اتهام قتل دو تاجر دادگاهی شد. در دادگاه رسیدگی به پرونده این زن عنوان شده او سابقا از کشور اتیوپی بدون هیچ پولی و با عنوان یک زن تن فروش وارد انگلستان شده است.

  این زن که “سارا عمودی” نام دارد به قاضی دادگاه گفت ” او واقعا ثروتمند است و فهرست خریدهای او در این سال ها شاهد خوبی برای این ماجراست . او اظهار کرد تنها در دو ماه گذشته بیش از ۹۱۲ هزار دلار صرف خرید عطر کرده است و به خرید کردن اعتیاد دارد و برای درمان آن به پزشک هم مراجعه کرده و مدارکی در دست دارد.

او با حجاب کامل در دادگاه حاضر شد و زمانیکه قاضی دادگاه از وی خواست حجابش را بردارد سعی کرد با دستانش سرش را بپوشاند.

وی در دادگاه ادعا کرد آقای “پیتون” مقتول ۴۵ ساله که شریک تجاری او هم بوده است با وی رابطه عاشقانه داشته و بیش از ۵ میلیون پوند پولی که از عربستان برای وی ارسال شده است را سرقت کرده بود.

او در دادگاه به نام خداوند سوگند خورد که زن ثروتمندی است و در یک دهه گذشته بیش از ۱۰ میلیون پوند پول از عربستان برای او ارسال شده است. یک شاهد عینی میگوید در سال ۱۹۸۵ این زن را در حالی در اتیوپی دیده است که با نام دیگری زندگی می کرده و سعی داشته برای مادرش که هیچ پولی نداشته است یک رستوران باز کند.

منبع: http://goo.gl/6nezG4Leave a reply

Your email address will not be published.