صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  حمایت وزارت جوانان ا...
مرداد
۷
۱۳۹۲
حمایت وزارت جوانان از پایان نامه‌های با موضوع خانواده ،طلاق و ازدواج
مرداد ۷ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 IMG02363154عکس: خبرگزاری مهر

  دانشجویان فوق لیسانس و دکترا که پایان‌نامه‌هایی با موضوع های  مرتبط با خانواده، ازدواج و طلاق، اشتغال و مهارت آموزی، رفاه و تامین اجتماعی، خلاقیت و ابتکار، فضای مجازی و رسانه‌های ارتباطی، جرائم و آسیب‌های اجتماعی، مهاجرت، اخلاق و تربیت، مسکن، اوقات فراغت، سلامت جسمی و روحی، هویت، آموزش، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم، حقوق و مسئولیت‌ها و مشارکت اجتماعی و سیاسی داشته باشند، مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان قرار می گیرند.

 داوود ملکی  کارشناس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان با بیان این مطلب گفت: مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان از پایان‌نامه‌های حوزوی و دانشجویی در سطح تحصیلات تکمیلی در حوزه ورزش و جوانان حمایت می‌کند.

به گفته ملکی، دانشجویان می توانند طرح خود را به مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان ارسال کنند و پس از بررسی از سوی کارشناسان،حمایت از آن به تصویب می رسد. ضمن آنکه  دانشجویان تا پایان سال ۹۲ مهلت دارند چکیده پایان‌نامه خود را به این وزارتخانه ارسال کرده و  و موضوعاتی که مرتبط با این عناوین و مورد نیاز مرکز باشد انتخاب شده و سپس حمایت خواهد شد.

کارشناس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان درباره میزان حمایت از این پایان نامه ها گفت: رقم نهایی در ابتدای هر سال از سوی “کمیته علمی مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزاتخانه تصویب می شود.

وی با اشاره به اینکه نمونه پروپوزال‌ها در سایت مرکز جهت دانلود قرار گرفته است، اظهار کرد: دانشجویان می‌توانند با تهیه پروپوزال‌های خود مطابق نمونه و مراجعه حضوری به ساختمان وزارت ورزش و جوانان آن را جهت بررسی ارائه کنند.

منبع: http://goo.gl/OaPGXoLeave a reply

Your email address will not be published.