صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  درخواست طلاق از شوهر...
مرداد
۵
۱۳۹۲
درخواست طلاق از شوهری که همیشه خسته است
مرداد ۵ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

47047طرح: ایلنا

  زنی به خاطر آن که شوهر لاغر اندامش همیشه خسته و خانه نشین است او را به دادگاه خانواده کشاند تا از وی طلاق بگیرد.

  این زن که شیرین نام دارد هفته گذشته به دادگاه خانواده شماره دو تهران رفت و طی اظهاراتی عجیب گفت از زندگی با شوهرش داوود خسته شده است و می خواهد هر چه زودتر از او جدا شود.

 این زن در این باره به قاضی گفت: من و همسرم ۴ سال است که با یکدیگر ازدواج کرده ایم. زمانی که داوود به خواستگاری ام آمد مردی سالم و سرحال و در کارش هم موفق بود، اما یکی دو سال بعد از آغاز زندگی مشترکمان او به تدریج ضعیف و لاغر اندام شد. اوایل فکر می کردم لاغر شدن شوهرم به خاطر اعتیاد است اما بعد فهمیدم او معتاد نیست.

چند مرتبه داوود را نزد پزشک بردم اما نسخه هایی که آنها می دادند هیچ کدام در وضعیت شوهرم تغییری ایجاد نمی کرد و او روز به روز لاغرتر از قبل می شد. این زن ادامه داد: بعد از مدتی ضعف شوهرم به حدی رسید که دائم خسته بود و مدتی بعد هم به خاطر این که نمی توانست کارهایش را انجام دهد بیکار و خانه نشین شد. بعد از آن بود که مشکلات زندگی مان دو چندان شد و من مجبور بودم برای تامین هزینه های زندگی مان کار کنم.

 داوود را نزد هر پزشکی می بردم می گفت او مشکلی ندارد و بدنش ضعیف است. در این مدت هر کاری که می توانستم برای شوهرم انجام دادم اما فایده ای نداشت. او روز به روز ضعیف تر می شود. این در حالی است که خود او هیچ تلاشی انجام نمی دهد و همیشه می گوید خسته است.

 شیرین ادامه داد: من تازه ۲۷ سال سن دارم و برایم زود است که بخواهم با شوهری نحیف زندگی کنم و به خاطر این شرایط تصمیم گرفتم از او جدا شوم تا بلکه زندگی ام سر و سامان گیرد. شوهرم لاغر بودنش را بهانه کرده و همیشه در خانه است. او دیگر خیالش راحت شده است که من کار می کنم و تن به کار نمی دهد.

به دنبال اظهارات این زن، شوهرش به دادگاه فراخوانده شد. او که از فرط خستگی نای حرف زدن نداشت حرف های همسرش را تایید کرد و گفت: همه حرف های شیرین درست است. من مرد تنبلی نیستم اما نمی دانم چرا ضعیف شده ام و مدام خسته می شوم. با این حال از همسرم می خواهم با من زندگی کند. با ثبت اظهارات این زوج قاضی ادامه رسیدگی به این پرونده را به وقت دیگری موکول کرد.

منبع: http://goo.gl/Q4qJYULeave a reply

Your email address will not be published.