صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  «خشونت خانگی و کودکا...
بهمن
۱۰
۱۳۹۸
«خشونت خانگی و کودکان»، مجموعه جدید خانه امن
بهمن ۱۰ ۱۳۹۸
این سو و آن سو خبر
۰

photo_2020-01-29_09-46-21
image_pdfimage_print

همراهان گرامی «خانه امن»،

این مجموعه در نظر دارد تا با گسترش موضوعاتی که به صورت تخصصی روی آن متمرکز است، بتواند نیازهای محتوایی گروه‌های اجتماعی مختلف را با در نظر گرفتن تنوع جنسی، سنی، شغلی و غیره، بیش از پیش برآورده کند. «خانه امن» اگرچه در طول مدت فعالیتش بر این نکته اصرار ورزیده که خشونت خانگی تنها علیه زنان اتفاق نمی‌افتد، بلکه افراد از جنس‌های مختلف، در بازه‌های سنی متفاوت و با گرایش‌های جنسی متنوع، می‌توانند در معرض خطر #خشونت_خانگی باشند.

محتوای اخیری که «خانه امن» تلاش کرده تا برای مخاطب تولید کند، گویای این تنوع بینشی است.

به همین دلیل، از این پس، مجموعه‌های مختلفی به «خانه امن» اضافه خواهند شد تا مخاطبان متنوع‌تری را در بر گیرند و بتوانند در راستای آگاهی‌رسانی و آموزش درباره آن چه خشونت خانگی نامیده می‌شود، مفیدتر واقع شوند.

«خشونت خانگی و کودکان» یکی از این مجموعه‌هاست. در این مجموعه، مقالات منتشر شده در خانه امن پیرامون کودکان و خشونت خانگی، مجموعه پرسش و پاسخ‌ها با مشاوران و مددکاران خانه امن درباره #کودکان و #خشونت، مقالات با موضوعات متنوع که به فارسی ترجمه خواهند شد و همین‌طور انتشار تجربیات زیسته کودکان و نوجوانان و محتوای آموزشی مخصوص آنان، به شما مخاطبان عزیز خانه امن ارائه خواهد شد. شما نیز می‌توانید در غنی‌تر شدن این مجموعه ما را یاری کنید. منتظر پیشنهادات، مقالات و مطالب شما هستیم.

رهایی از خشونت، حق کودکان، و رهاندن کودکان از خشونت، وظیفه ماست.

این مجموعه را می‌توانید با هشتگ #خشونت_خانگی_و_کودکان در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مجموعه خانه امن

ایمیل ما:

khaaneamn@gmail.com

اینستاگرام ما:

https://www.instagram.com/khanehamn/

توییتر ما:

https://twitter.com/KhanehAmnLeave a reply

Your email address will not be published.