صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  زنان فقیر هندی قربان...
تیر
۲۱
۱۳۹۲
زنان فقیر هندی قربانی برده‌داری جنسی
تیر ۲۱ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

Isna 20

عکس: ایسنا

زنان فقیر در هند به امید یافتن شغل مناسب اغلب به دام باند‌های غیراخلاقی می‌افتند و حتی قربانی برده‌داری جنسی می‌شوند.

زنان فقیر هندی پس از آن که فریب وعده‌های دروغین اعضای این باندهای خلاف کار و قاچاقچی انسان را می‌خورند به انجام کارهای سخت خانگی و یا حتی برقراری روابط نامشروع مجبور می‌شوند.

در گزارش ثبت جرائم ملی هند آمده است: در سال ۲۰۱۱ میلادی حدود ۳۵۱۷ مورد قاچاق انسان در این کشور اتفاق افتاده در حالی که در سال ۲۰۱۰ میلادی، این آمار ۳۴۲۲ مورد بوده است. در عین حال نیروهای پلیس طی عملیات‌هایی به شناسایی باندهای خلاف کاری که زنان را به عربستان سعودی، بحرین یا امارات منتقل می‌کنند، اقدام کرده‌اند.

بنابر این گزارش، در یکی از عملیات‌های پلیس هند که ماه آوریل گذشته انجام شد، باند قاچاق «بنگالور» که بیش از ۲۰۰ زن را به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس فرستاده بود، منهدم شد. اعضای این باند در ازای فرستادن هر زن مبلغ ۲۵۰۰ پوند دریافت می‌کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین،‌ همچنین طبق گزارش دیده‌بان حقوق بشر، کارگران مهاجر در عربستان سعودی بین ۱۵ تا ۲۰ ساعت در طول روز کار می‌کنند، به مراقبت‌های درمانی دسترسی ندارند و در شرایط سخت زندگی می‌کنند و بسیاری از آنان از سوی کارفرمایان خود مورد تعرض و تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

منبع: http://goo.gl/B1TX1Leave a reply

Your email address will not be published.