صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  مشاوره رایگان حقوقی:...
بهمن
۲
۱۳۹۵
مشاوره رایگان حقوقی: سوال از شما، پاسخ از وکلای خانه امن
بهمن ۲ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
, ,
14068459_1012471145538408_1333963364278030254_o (2)
image_pdfimage_print

شیوا در کامنتی می‌نویسد تا زمانی که زنان استقلال اقتصادی نداشته باشند خشونت تمام نمی‌شود و راحله معتقد است: قبل از ازدواج ازمایش روانی باید مثل ازمایش خون و ژنتیک اجباری شود. آرش ابهت مرد را در نگاهش می‌داند نه در کتک زدن. هنوز همه کامنت‌ها زیر پست فیس بوکی است که خانه امن برای مشاوره رایگان حقوقی گذاشته بود و شما می‌توانید همه آن ها را بخوانید.

فرهنگ مشاوره رایگان باید در سطوح مختلف اجتماعی از قربانیان تا وکلا و مدد کاران اجتماعی جا بیافتد. یک دست صدا ندارد و برای پیشگیری و کنترل خشونت به هزاران هزار دست نیاز است که بتوانند در کنار هم کارزاری برای مقابله با خشونت خانگی راه بیاندازند و ضرورت تغییر و اصلاح قوانین را به دولت گوشزد کنند.

در طول سه سال و اندی از فعالیت خانه امن تنها مخاطبان خانه امن بوده‌اند که به گسترش ضرورت این فرهنگ پیام‌های خانه امن را  انتقال داده‌اند و هنوز همیاری و همکاری شما مخاطبان است که می‌تواند به تداوم آن کمک کند و این حرکت را پیش ببرد.

مشاوره رایگان حقوقی یکی از بخش‌های فعالیت خانه امن بود که بارش را وکلای داوطلب به دوش کشیدند.

وکلای خانه امن همچنان آماده مشاوره رایگان هستند. میزگردهای بیشتری با کمک استادان و داوطلبان برگزار خواهیم کرد و در انتظار همیاری شما برای تداوم این خانه هستیم.

سکوت را بشکنید!  با ما تماس بگیرید . شماره تماس: ۸۵۳۱۲۶۰۰-۰۲۱Leave a reply

Your email address will not be published.