صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  مقتول مرا وادار می ک...
تیر
۵
۱۳۹۲
مقتول مرا وادار می کرد با او رابطه داشته باشم
تیر ۵ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 jamejamonlineعکس: جام جم آنلاین

 زنی که متهم است یکی از اقوامش را به قتل رسانده به ‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.  این زن که فرناز نام دارد متهم است دو سال قبل با طرح نقشه‌ای مردی به نام هاشم که از اقوامش بود را با همکاری شوهر و برادرش به قتل رساند و جسدش را به آتش کشید.

ماموران پلیس ۹ بهمن‌سال ۹۰ جسد مردی به نام هاشم را در بیابان‌های اطراف ورامین پیدا کردند. مشخصات مقتول با مشخصات فردی که یک روز قبل از پیداشدن جسد مفقود شده و پدرش موضوع را به پلیس اطلاع داده بود، مطابقت داشت. مرد شاکی به ماموران گفته ‌بود پسرش هاشم از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته‌ است. زمانی که ماموران از پدر هاشم خواستند او را شناسایی کند تایید کرد جسد متعلق به فرزندش است. این در حالی بود که جنازه به طور کامل سوخته‌، تکه‌های بدنش از هم جدا شده و خودرو وی نیز به آتش کشیده ‌شده ‌بود.

ماموران با بررسی تلفن همراه مقتول متوجه شدند مقتول از مدتی قبل با زنی به نام فرناز رابطه داشت و پیامک‌های زیادی بین آنها ردوبدل شده‌ است. با بازداشت فرانک او اعتراف کرد با همدستی شوهر و برادرش مرتکب این قتل شده ‌است. فرناز در تحقیقات به پلیس گفت: هاشم فامیل ما بود و از مدت‌ها قبل با من رابطه داشت. او از اقوام ما بود و چند سال قبل عمه‌ام را به قتل رسانده و رضایت گرفته ‌بود و من را تهدید می‌کرد. به من گفت اگر با او رابطه نداشته‌ باشم، پدر و برادرم را به قتل می‌رساند.  وادارم می کرد با او رابطه داشته ‌باشم. از دستش خسته‌ شده‌ بودم نمی‌دانستم باید چه کنم موضوع را به شوهرم جلیل گفتم قبول نکرد کمکم کند و گفت نمی‌تواند کسی را بکشد اما من گفتم می‌خواهم این کار را بکنم و از وی خواستم فقط در انتقال جسد کمک کند. او هم قبول کرده شب حادثه هاشم را به خانه دعوت کردم و گفتم کسی در منزل نیست. او آمد و در یک فرصت مناسب اول با چکش به سرش زدم و وقتی بیهوش شد با ضربات چاقو به بدنش زدم و او را کشتم. بعد شوهرم آمد با همدستی هم جسد را مثله کردیم. سپس برادرم و شوهرم جنازه را به بیرون از خانه منتقل کردند. البته ما ماشین نداشتیم و آنها جنازه را داخل خودرو هاشم گذاشتند و بردند. بعد از شوهرم شنیدم که جسد را آتش زده‌اند. من در جریان از بین بردن جسد نبودم. بعد از اعترافات فرناز دو متهم دیگر نیز شناسایی و بازداشت شدند. آنها نیز اعترافات فرناز را قبول کردند و پذیرفتند در از بین‌بردن جسد نقش داشتند. با پایان یافتن تحقیقات کیفرخواست علیه متهمان صادر شد. روز گذشته قرار بود متهمان در شعبه ۷۱ محاکمه شوند که به دلیل فراهم‌نشدن شرایط محاکمه رسیدگی به این پرونده به بعد موکول شد.

 منبع: http://goo.gl/TtFnWLeave a reply

Your email address will not be published.