صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  خودسوزی یا همسرکشی؟...
آذر
۱۶
۱۳۹۵
خودسوزی یا همسرکشی؟
آذر ۱۶ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
,
Fire flames on a black background. Blaze fire flame texture background. Close up of fire flames isolated on black background. Burn. Abstract fire flames background. Texture
image_pdfimage_print

Photo: rokvel/bigstock.com

رازگشایی از مرگ مرموز زن جوان که با پیکری سوخته به بیمارستان سوانح وسوختگی تهران منتقل شده وپس از ۶ روز جان باخته بود درحالی ادامه دارد که همسرش مدعی است اوخودسوزی کرده اما خانواده زن جوان تأکید دارند دخترشان قربانی اختلاف با همسرش شده است.
به گزارش خبرنگار جنایی «ایران» ۲۱ تیر امسال زن جوانی به نام فرنگیس که بشدت دچار سوختگی شده بود به بیمارستان مطهری تهران منتقل شد. ۶ روز پس از این حادثه وبه خاطر شدت سوختگی، زن جوان روی تخت بیمارستان جان باخت. ازسوی دیگربه دنبال شکایت خانواده این زن، تحقیقات جنایی برای افشای مرگ مرموزاش آغازشد.درادامه مشخص شد زن ۲۵ ساله درخانه‌شان واقع درجنوب تهران آتش گرفته است.ازسوی دیگر همسر فرنگیس به بازپرس ایلخانی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت:«ما سه سال قبل ازدواج کردیم اما همیشه با خانواده همسرم مشکل داشتم. من در پیک موتوری کار می‌کنم و روز حادثه به من سرویس خورد اما چون حوصله نداشتم سرویس را نبردم و تنها به نانوایی رفتم و بعد از خرید نان به خانه برگشتم. آن روز هم مثل همیشه با همسرم درگیر شدم و جروبحث مان بالا گرفت که فرنگیس به اتاق رفت.اما ناگهان صدای فریادش را شنیدم و خودم را به اتاق رساندم که دیدم همسرم  درآتش می‌سوزد.خیلی سریع آتش  را خاموش کرده واورا به بیمارستان انتقال دادم. ولی هیچ نقشی درخودسوزی‌اش نداشتم.»باوجود آنکه همسر زن جوان منکر دست داشتن درمرگ همسرش بود اما خانواده اوبا مراجعه به دادسرا ضمن شکایت ازدامادشان گفتند: «فرنگیس با همسرش اختلاف‌های جدی وشدید داشت.ضمن اینکه از همسایه‌ها شنیده‌ایم روز حادثه صدای درگیری و جر و بحث آنها را شنیده‌اند.دلایل دیگری هم داریم که نشان می‌دهد اودرمرگ دخترمان نقش داشته است.به همین خاطرخواستارروشن شدن ابهام‌های موجود درپرونده هستیم.»
باتوجه به اظهارات خانواده فرنگیس، بازپرس جنایی دستور ادامه تحقیقات تا زمان رفع ابهام‌ها را صادر کرد.

منبع: روزنامه ایرانLeave a reply

Your email address will not be published.