صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  قتل دختر پانزده ‌سال...
تیر
۳
۱۳۹۲
قتل دختر پانزده ‌ساله توسط پدرش
تیر ۳ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

 khabarazmeshkinعکس: khabarazmeshkin

 رییس‌پلیس آگاهی فرماندهی غرب استان تهران ضمن تشریح جزییات قتل دختر ۱۵‌ساله در شهرقدس، گفت: این فرد با ضربات متعدد سنگ و با روسری توسط پدرش کشته شده است.

 سرهنگ خدادادی گفت: مردی حدود ۵۰‌ساله اواخر اردیبهشت‌ماه با لباس خونین وارد کلانتری ۱۲ شهرقدس شد و عنوان کرد دخترش را به قتل رسانده است. وی با بیان اینکه پس از اظهارات این مرد، تحقیقات ماموران کلانتری آغاز شد، گفت: این فرد عنوان کرد دختر ۱۵‌ساله خود را که «راضیه» نام داشت با ضربات متعدد سنگ به قتل رسانده است.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی غرب استان تهران با بیان اینکه این فرد انگیزه قتل دخترش را فساد اخلاقی عنوان کرد، گفت: بلافاصله پس از ثبت اظهارات این مرد، کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی ضمن اخذ دستور قضایی، به محل حادثه که منزل مسکونی متهم بود، مراجعه کردند و در بدو ورود با جسد غرق به خون «راضیه» مواجه شدند.

این مقام انتظامی افزود: بررسی‌های اولیه نشان داد درگیری اولیه بین پدر و دختر در طبقه اول ساختمان در اتاق مقتول رخ داد. پدر ۵۱‌ساله مقتول اعلام کرد به دلیل برخی مسایل و اختلافات با راضیه درگیر شد و ابتدا با واردکردن ضربات متعدد سنگ به سر وی، او را مضروب کرد اما هنگامی که متوجه شد او هنوز جان خود را از دست نداده است، او را با روسری به قتل ‌رساند. رییس‌پلیس آگاهی فرماندهی غرب استان تهران افزود: متهم به همراه پرونده متشکل در اختیار مقام‌قضایی قرار گرفت.

 منبع: http://goo.gl/p8RIqLeave a reply

Your email address will not be published.