صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  بازداشت مادر و ناپدر...
آبان
۱۲
۱۳۹۵
بازداشت مادر و ناپدری پس از مرگ دلخراش محمدامین ۹ ساله
آبان ۱۲ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
, ,
handcuffs_800x560
image_pdfimage_print

به‌دنبال مرگ مغزی پسر ۹ ساله که با آثار جراحت به بیمارستان منتقل شده بود، ناپدری و مادروی با دستور بازپرس جنایی بازداشت شدند. این درحالی است که آنها مدعی هستند پسرک خودآزاری داشته و عامل جراحت‌ها نیزخودش بوده است.

شامگاه ۹ آبان امسال، مرد جوانی که پسرکی را در آغوش داشت همراه همسرش خود را به بیمارستان امدادی مشهد رساند. اما پزشکان پس ازبررسی‌های لازم، ازمرگ مغزی‌اش خبردادند.با اعلام این خبر، بازپرس احمدی‌نژاد و  تیم بررسی صحنه جرم راهی بیمارستان شدند. آثار کبودی و سوختگی روی بدن پسرک و ضربه مغزی حکایت از آزار و اذیت محمد امین داشت.
بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور تحقیقات تخصصی از والدین محمد امین را صادرکرد. مادراودرحالی که اشک می‌ریخت گفت: سال گذشته به خاطر اعتیاد شدید همسرم، از او جدا شدم و بعد از مدتی با همسر دومم ازدواج کردم. باورکنید پدرخوانده محمد امین مرد مهربانی است اما ازچندی قبل به خاطر بیکاری خانه نشین شده است. ولی با پسرم مشکل خاصی ندارد. پسرم بیش فعال بود و آثار کبودی و سوختگی روی بدنش نیز به خاطر بیش فعالی است. او خودش را می‌سوزاند و کتک می‌زد و…

زن جوان اما در پاسخ به این سؤال بازپرس پرونده که درباره علت ضربه مغزی پسرش پرسید سکوت اختیار کرد. باتوجه به مدارک موجود در پرونده؛ آثار کبودی، سوختگی و ضربه مغزی، بازپرس احمدی‌نژاد دستور بازداشت ناپدری و مادر محمدامین را به خاطر کودک آزاری مرگبار صادر کرد تا پس از تحقیقات تخصصی ابهام‌های موجود دراین پرونده فاش شود.

منبع: روزنامه ایرانLeave a reply

Your email address will not be published.