صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  وقتی تحقیر شده‌ای یا...
مهر
۲۷
۱۳۹۵
وقتی تحقیر شده‌ای یا کتک خورده‌ای
مهر ۲۷ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
, ,
14068459_1012471145538408_1333963364278030254_o-1
image_pdfimage_print

خانه امن: شاهدان، اطرافیان، روانشناسان و مددکاران اجتماعی گاهی بیشتر از قربانیان خشونت خانگی درک می‌کنند که تا چه اندازه آن‌ها نیازمند مشاوره حقوقی رایگان هستند. وقتی که پول ندارند و با حتی اعتماد به نفس و اراده این که گوشی تلفن را بردارند و زنگ بزنند و یا حتی یک ایمیل تا از یک وکیل قابل اعتماد بپرسند: آیا راهی برای رهایی از خشونت وجود دارد؟

فرقی نمی‌کند چه تحصیلاتی داری، یا در کجای ایران زندگی می‌کنی، و یا حتی متعلق به چه طبقه اجتماعی هستی، وقتی همه اراده‌ات برای تغییر زیر بار خشونت در خانه له شده است. وقتی تحقیر شده‌ای یا کتک خورده‌ای، وقتی اجازه خارج شدن از خانه را نداری یا شکلی از خشونت را تحمل می‌کنی.

فرقی نمی‌کند وقتی توی خانه تهمت باران‌ات می‌کنند و یا سرزنش، مهم دستی است که دستت را بگیرد و  کمکت کند.

هر چه بیشتر با وکلای خانه امن حرف می زنید. هر چه دغدغه شما برای کمک به قربانیان خشونت خانگی بیشتر می‌شود، هر چه داوطلب می‌شوید که یک گام برای کمک به قربانیان خشونت خانگی بردارید، انگیزه همه برای کار و تلاش زیادتر می‌شود.

روزی که شروع کردیم نمی دانستیم که چه کار بزرگی را شروع کرده ایم ولی می دانستیم که بدون کمک و مشارکت تک تک افراد نمی‌توانیم آرزوهای بزرگ را محقق کنیم. آرزوهایی که در گرو گام‌های کوچک تک تک ماست.

تلفن را بردارید و برای مشاوره درباره خشونت خانگی به وکلای خانه امن زنگ بزنید. یا این فرم را پر کنید.

فرم گروه داوطلبان را برای برداشتن گام‌های کوچک اما موثر پر کنید.Leave a reply

Your email address will not be published.