صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  معمای سقوط مرگبار یک...
مهر
۸
۱۳۹۵
معمای سقوط مرگبار یک زن پس از مشاجره عروس و داماد
مهر ۸ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
, ,
%d9%86%d9%85%d8%a7%d9%8a-%d8%a8%d9%86%d8%a7%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%af%d8%b1-%d8%ad%d8%a7%d9%84-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b4%d9%85%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86-%da%a9%d9%86
image_pdfimage_print

به دنبال سقوط مرموز زن میانسال از طبقه پنجم یک مجتمع مسکونی و شکایت خانواده‌اش در این رابطه، همسر، پسر و عروس این زن برای کشف معمای مرگ مرموز به دادسرای جنایی احضار شدند.
در این حادثه مرموز که شامگاه شنبه ۱۶ مرداد امسال رخ داد زن ۴۵ ساله‌ای از طبقه پنجم مجتمع مسکونی‌اش در شرق تهران سقوط کرد و دقایقی بعد هم بازپرس ایلخانی و تیم جنایی راهی محل حادثه شدند. در ادامه تحقیقات خانواده وی مدعی شدند که این زن هنگام جر و بحث عروس و پسرش، عصبانی شده و خود را پایین انداخته است.در ادامه تحقیقات مادر فرنگیس با حضور در دادسرا مدعی شد که دخترش خودکشی نکرده و ممکن است او قربانی اختلافات قدیمی با همسرش شده باشد،بعد هم خواهان مشخص شدن علت اصلی مرگ دخترش شد. بدین ترتیب صبح دیروز عروس، پسر و همسر فرنگیس به دادسرای جنایی تهران رفتند.
پسر فرنگیس در تحقیقات مدعی شد زمان حادثه در اتاق با همسرش به خاطر گوشی تلفن همراه جر و بحث‌شان شده بود که همان موقع نیز مادرش از بالکن به پایین سقوط کرده بود. او در ادامه گفت: زمان حادثه پدرش در اتاق در حال استراحت بوده است.اما همسر فرنگیس، ادعای دیگری مطرح کرد و گفت زمان سقوط مرگبار در سرویس بهداشتی بوده است. او گفت: همسرم خواب بود که با سر و صدای بچه‌ها از خواب بیدار شد و از من خواست تا او را به دکتر ببرم. من به سرویس بهداشتی رفته بودم که همزمان همسرم به سمت بالکن رفت.از آنجا که فشار خونش پایین بود احتمال می‌دهم تعادلش را از دست داده و سقوط کرده باشد.
با توجه به اظهارات ضد و نقیض پدر و پسر، بازپرس شعبه هشتم دادسرای جنایی تهران دستور تحقیقات بیشتر در این باره را صادر کرد. این در حالی است که مادر قربانی پرونده خواستار رفع ابهام‌های موجود در مرگ دخترش شد.

منبع: روزنامه ایرانLeave a reply

Your email address will not be published.