صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  خودکشی پس از قتل همس...
مهر
۷
۱۳۹۵
خودکشی پس از قتل همسر
مهر ۷ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
,
hand-984170_960_720 (1)
image_pdfimage_print

پدر چهار فرزند خردسال بعد از قتل عجیب همسرش، به زندگی خود نیز پایان داد. به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت ۸ شب دوشنبه ۵ مهر امسال، مردی هراسان با پلیس مشهد تماس گرفت و از مرگ یک زن و مرد خبر داد. به‌ دنبال این تماس بازپرس سید جواد حسینی و تیم تحقیق راهی محل حادثه شدند. آنها با ورود به محل با جسد حلق آویز مرد جوانی روبه‌ رو شدند که جسد همسرش هم کمی آن طرف‌ تر افتاده بود.

برادر این مرد که موضوع را به پلیس اطلاع داده بود گفت: «برادرم چهار بچه ۹، ۷، ۴ و یک سال و نیمه داشت که هر روزبه خانه ما می‌آیند تا با بچه هایم بازی کنند.آخرشب هر شب آنها را به خانه‌شان برمی گرداندم.‌ البته برادرم ۵ سال قبل تصادف کرده و یکی از پاهایش قطع شده بود. امشب بچه‌ها را به خانه‌شان بردم اما هر چه زنگ زدم کسی در را باز نکرد. نگران شدم و از دیوار بالا رفتم. اما در ورودی قفل بود و من به ناچار در را با دستگاه فرز بریده و وارد شدم.‌ اما به محض ورود به خانه با جسد حلق آویز برادرم و جسد همسرش مواجه شدم.

در ادامه تحقیقات مشخص شد مرد جوان، همسرش را خفه کرده است. حال آنکه هنوز انگیزه این جنایت و علت ماجرا معلوم نیست و تحقیقات جنایی در این باره ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایرانLeave a reply

Your email address will not be published.