صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  قتل شوهر برای يك شك...
شهریور
۲۲
۱۳۹۵
قتل شوهر برای یک شک
شهریور ۲۲ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
,
Girl with red hair vampire murderer psycho halloween theme studio shot bloody woman
image_pdfimage_print

Photo: Lemon Seed/Bigstockphoto.com

بازسازی صحنه قتل خیابان جماران پس از ١٠ ماه در خانه مادربزرگ و نوه‌اش (محل قتل) انجام شد. ساعت ١٢ ظهر ٢٣ آبان ماه سال گذشته ماموران کلانتری ١٢٣ نیاوران در جریان کشته شدن مادربزرگ و نوه‌اش در خانه‌ای قدیمی در منطقه جماران قرار گرفتند.

ماموران با جسد زن ٧٠ ساله‌ای در راه پله‌های ساختمان همراه با جسد نوه ٢٩ ساله‌اش روبه رو شدند. همسر قربانی جنایت و یکی دیگر از نوه‌های این خانواده نیز پس از قتل ناپدید شده بودند و تحقیقات برای دستگیری آنها ادامه داشت. تا اینکه روز ٨ آذر ماه زن و پسرعموی مقتول با مراجعه به پلیس خود را تسلیم ماموران کردند.

با گذشت ١٠ ماه از زمان جنایت و با توجه به اعترافات همسر و پسر عموی مقتول بازسازی صحنه جنایت دیروز ساعت ١٠:٣٠ دقیقه در محل حادثه در خیابان جماران، خیابان سبزی، کوچه کامیار با حضور ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی تهران وبازپرس مدیر روستا و تیم تشخیص هویت برگزار شد. فریبا (همسر مقتول) و هومن (پسرعموی مقتول) سوار برخودروی پلیس آگاهی تهران در محل جنایت حاضر شدند. صحنه جرم از همان روز جنایت دست نخورده مانده بود و آثار خون روی فرش‌ها دیده می‌شد.

فریبا ابتدا با چهره‌ای آرام به بازپرس مدیر روستا و در برابر دوربین تیم تشخیص هویت گفت: با هومن داخل خانه بودیم که صدای زنگ به صدا در آمد. متوجه شدیم رسول است و توجهی به صدای زنگ نکردیم اما رسول دست بردار نبود تا اینکه پس از دقایقی صدای رسول ازداخل راهروی ورودی ساختمان به گوش رسید. ترسیده بودیم و رسول مدام مرا صدا می‌کرد و می‌خواست در را به رویش باز کنم. به ناچار در را به رویش باز کردم که ناگهان با دیدن هم درگیر شدیم. داشتم به رسول توضیح می‌دادم که هومن برای حل مشکلات‌مان به خانه ما آمده است اما او شروع به سرو صدا کرد و مادربزرگش را که در طبقه بالای ما زندگی می‌کند صدا زد. در این لحظه هومن با رسول درگیر شد که من برای ساکت کردنش ضربه‌ای به او زدم. ناگهان دیدم مادربزرگش از پله‌ها پایین می‌آید.

او با دیدن ما به سمت در رفت تا اهالی محل را باخبر کند که دستش را گرفتم و ضربه‌ای به شانه او زدم و این در حالی بود که هومن و رسول با هم درگیر بودند. مادربزرگ رسول مقاومت می‌کرد که از پشت با چاقوضربه به او زدم و او همانجا جان باخت. پس از برداشتن لباس هایم وقتی قصد خروج از خانه را داشتیم هومن ضربه دیگری به مادربزرگش زد و با اطمینان از مرگ هر دو آنها پا به فرار گذاشتیم.

در لحظات پایانی بازسازی صحنه جنایت فریبا که به آرامی این مراسم را شروع کرده بود شروع به گریه کرد و ادعا می‌کرد که همسرش به او خیانت کرده و به خاطر همین قصد جدایی از او را داشته است و همه ماجرا اتفاقی بود و هیچ نقشه قتلی نکشیده بودیم. ساعت ١١:٣٠ جلسه بازسازی صحنه جنایت پشت درهای بسته تمام شد و متهمان برای تحقیقات بیشتر به اداره ١٠ پلیس آگاهی تهران منتقل شدند.

منبع: روزنامه اعتماد Leave a reply

Your email address will not be published.