صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  اختلاف خانوادگی به آ...
شهریور
۱۸
۱۳۹۵
اختلاف خانوادگی به آدم‌ربایی خیالی کشید
شهریور ۱۸ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰

635909495608348585
image_pdfimage_print

زن جوان برای رسیدن به خودرو ۵۰۰ میلیونی و اینکه عشق و محبت شوهرش را هم نسبت به خود ارزیابی کند طرحی را  اجرا کرد.

فتانه، زمانی که چشمش به خودروی مدل بالای زیر پای دوستش افتاد تصمیم گرفت دست به کار عجیبی بزند. او با یک تیر می‌خواست دو نشان بزند هم پول خوبی نصیبش شود و هم میزان عشق و علاقه‌همسرش را نسبت به خود ارزیابی کند.

فتانه با خود فکر می‌کرد اگر همسرش او را دوست داشته باشد خودش را به آب و آتش می‌زند تا پولی را که برای آزادی‌اش خواسته‌شده فراهم کند. در همین افکار بود که شوهرش خانه را برای یک سفرکاری ترک کرد و راهی فرودگاه شد، فتانه هم به خانه یکی از دوستانش رفت تا نقشه‌ای را که در سر داشت اجرا کند.

هفته گذشته مرد جوان به شعبه نهم دادسرای جنایی تهران رفت و به بازپرس سهرابی گفت: «من به مسافرت کاری رفته بودم که فردی با تلفن همراه همسرم به من پیامک داد که همسرم از سوی آنها ربوده شده است.گروگانگیران هم در خواست ۵۰۰ میلیون تومان پول نقد دارند. ابتدا باورم نشد اما وقتی با خانه تماس گرفتم و جوابی نشنیدم نگران شدم. بعد هم من و خانواده همسرم مطمئن شدیم او را ربوده‌اند.

در پی این شکایت با دستور بازپرس جنایی، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی وارد عمل شدند. این در حالی بود که در پیامک‌های بعدی برای شوهر فتانه هشدار داده می‌شد اگر مبلغ مورد نظر پرداخت نشود او کشته خواهد شد. این در حالی بود که مرد جوان هرچه اصرار کرد تا با زنش حرف بزند موفق نشد. بررسی‌ها در این رابطه ادامه داشت تا اینکه سرانجام کارآگاهان سرنخ‌هایی به‌دست آوردند که نشان می‌داد آدم ربایی رخ نداده و احتمال اینکه این سناریو از سوی خود فتانه طراحی شده باشد قوت گرفت. در حالی که تحقیقات از جنبه‌های مختلف ادامه داشت سرانجام دیروز فتانه به دادسرای جنایی تهران رفته و گفت: هیچ‌آدم‌ربایی در کار نبوده است.

وی اظهار داشت: زمانی که دوستم را سوار بر خودروی گران قیمت دیدم وسوسه شدم، چون می‌دانستم همسرم چنین خودرویی برایم نمی‌خرد بنابراین نقشه آدم‌ربایی قلابی خودم را طراحی کردم. از طرفی با این کار می‌خواستم علاقه‌ همسرم را نسبت به خودم بسنجم. چون اگر او واقعاً مرا دوست داشت این مبلغ را تهیه می‌کرد. ولی بعد از مدتی متوجه شدم که واقعاً همسرم چنین پولی در اختیار ندارد و از طرفی پلیس به واقعیت ماجرا پی برده است. برای همین تصمیم گرفتم خودم به دادسرا بیایم و واقعیت را بیان کنم.در پی اظهارات زن جوان؛ همسر او زمانی که از ماجرا با‌خبر شد از شکایتش گذشت و زوج جوان پس از یک هفته جنجالی به خانه برگشتند!

منبع: روزنامه ایران Leave a reply

Your email address will not be published.