صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  پدرزن با ضربه چاقو ب...
شهریور
۹
۱۳۹۵
پدرزن با ضربه چاقو به قتل رسید
شهریور ۹ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
,
636081642514947623
image_pdfimage_print

مردی که پدرزنش را به خاطر اختلافات خانوادگی به قتل رسانده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

 ساعت ۲۴ چهارم شهریور ماه امسال وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به جرح در منطقه افسریه – خیابان ۱۵ متری اول به کلانتری ۱۵۶ افسریه اعلام شد .

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که فردی به نام «عباس . م» ( ۵۶ ساله ) طی یک نزاع و درگیری، از ناحیه گردن مورد اصابت جسم تیز ( چاقو ) قرار گرفته و به شدت مجروح شده است.

با وجود انتقال فرد مصدوم به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، در ساعت ۰۲:۰۰ پنجم شهریور ماه به مأمورین کلانتری ۱۵۶ افسریه اطلاع داده شد که «عباس . م» به علت خونریزی شدید و شدت جراحات فوت کرده است؛ لذا موضوع به قاضی کشیک ویژه قتل اعلام و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده، دختر مقتول در اظهاراتش عنوان کرد که پدرش توسط همسر وی به نام رامین . س (۳۹ ساله) به قتل رسیده است . وی در اظهاراتش عنوان کرد: علت درگیری پدرم با همسرم ، اختلاف سابق همسرم با بنده بود. شب حادثه، رامین با پدرم تماس گرفته بود و او را به داخل کوچه کشید. رامین به همراه دو نفر دیگر به محل سکونت پدرم آمده بود؛ در آنجا رامین با چاقو پدرم را از ناحیه گردن مصدوم و شاهرگ وی را زد و سریعا از محل متواری شد.

کارآگاهان اداره دهم با مراجعه به محل سکونت متهم در خیابان ۱۵ متری افسریه ( نزدیکی محل زندگی مقتول و خانواده‌اش ) اطلاع پیدا کردند که وی پس از ارتکاب جنایت، از آنجا متواری شده است. لذا اقدامات جهت شناسایی مخفیگاه وی آغاز و مشخص شد که متهم به شمال کشور ( استان مازندزان – شهر محمود آباد ) متواری شده اما در فاصله زمانی کوتاهی این شهر را به مکانی نامشخص ترک کرده است .

در شرایطی که خانواده رامین . س مدعی بی‌اطلاعی از وی بودند، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در شهر اردبیل شدند، با توجه به احتمال تلاش متهم برای خروج غیرقانونی از کشور، بلافاصله نیابت قضایی اخذ و کارآگاهان به شهرستان اردبیل اعزام و در ساعت ۱۵:۰۰ هشتم شهریور موفق به دستگیری وی شدند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم در همان اظهارات اولیه به ارتکاب جنایت و قتل پدرزن خود ( مقتول ) اعتراف کرده است ؛ لذا با توجه به اعتراف صریح متهم و دیوار شواهد و دلایل بدست آمده، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی و مشخص شدن علت اصلی درگیری منجر به جنایت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری آناLeave a reply

Your email address will not be published.