صفحه اصلی  »  تجربه ها و خاطره ها  »  داستان آنا: شرح یک ت...
مرداد
۱۹
۱۳۹۵
داستان آنا: شرح یک تجاوز
مرداد ۱۹ ۱۳۹۵
تجربه ها و خاطره ها
۰
, , ,
Photo: De Visu/ Bigstock.com
image_pdfimage_print

Photo: De Visu/ Bigstockphoto.com

سه ماه یا بیش‌تر بود که او را می‌شناختم و با هم وقت می‌گذراندیم. هر دو خیلی مشروب می‌خوردیم. یک شب، خیلی عصبانی شد و به من فحش می‌داد و بعد من را به سمت دیوار هل داد. خیلی ترسیدم، اما عذرخواهی کرد و گفت دیگر این کار را تکرار نمی‌کند. یک شب دیگر، می‌خواست با من سکس کند، گفتم باید کاندوم بگذاری! گفت: کاندوم ندارم. ازش خواستم که کارش را ادامه ندهد اما قبول نکرد. گفت که مسئله مهمی نیست، نگران نباشم. در ابتدا به حرفش خندیدم چون واقعا فکر می‌کردم شوخی می‌کند اما زود متوجه شدم شوخی ندارد، از ترس خشکم زد. گفتم ادامه ندهد، اما به حرفم گوش نمی‌کرد. از خودم دورش کردم اما هولم داد و با زور مرا به زمین چسباند. خیلی قوی بود. به من تجاوز کرد.

 چطور با این مسئله کنار آمدم

من در کودکی مورد سوءاستفاده قرار گرفته بودم و این مسئله را به او نیز گفته بودم. همان زمان نیز افسرده بودم و چندین‌بار به خودم آسیب رسانده بودم. بعد از تجاوز همه چیز بدتر شد. سعی کردم خودکشی کنم. فکر کنم فقط می‌خواستم به خودم آسیب بزنم اما برش خیلی عمیقی زدم، و مرگ را به چشم خودم دیدم. مجبور شدند من را به سرعت به به بیمارستان برسانند.

 وضعیت چگونه تغییر کرد

جلسات مشاوره را شروع کردم. باید با سوءاستفاده‌های کودکی، اعتیاد به مواد و الکل و نیز تمام افرادی که با آن‌ها خوابیده بودمU کنار می‌آمدم. و هم‌چنین در مورد تمام دفعاتی که رگم را بریده بودم و خودسوزی کرده بودم با مشاور صحبت کردم. داشتم دیوانه می‌شدم و تنها چیزی که در ذهنم می‌گذشت خودکشی بود. از خودم متنفر بودم. مشاوره و مصرف داروهای ضدافسردگی خیلی به من کمک کرد.

آنچه نجاتم داد

خواهران و دوستانم جان من را نجات دادند با این‌که خیلی اذیتشان کردم. یک شب با تمام وجودم احساس کردم که نباید خودم را سرزنش کنم و از آن زمان بود که شروع به تغییر کردم. اوضاعم خیلی خراب بود و تمام تلاشم را می‌کردم. متوجه شدم که باید خودم را ببخشم و نباید خودم را سرزنش کنم. متوجه شدم که باید همیشه خودم را به خاطر اشتباهاتم ببخشم.

 چه توصیه‌ای به دیگران دارم

اگر در برابر سوءاستفاده کاری انجام ندهید اوضاع همیشه بدتر می‌شود. باید خودتان، دوست خودتان باشید. خودتان به خودتان رحم کنید. باید خودتان را ببخشید. شما لیاقت اوضاع بهتری را دارید. شما انسان هستید و لیاقت دارید که با احترام با شما برخورد شود. هیچ‌وقت نباید تسلیم شوید. به خودتان آسیب نزنید. به یاد داشته باشید شما تنها نیستید!

منبع: داستان آناLeave a reply

Your email address will not be published.