صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  مادر سارا: دخترم را ...
مرداد
۱۳
۱۳۹۵
مادر سارا: دخترم را کشتم چون می‌خواستم ازدواج کنم
مرداد ۱۳ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
, , ,
636058322729107724
image_pdfimage_print

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، ساعت ۶:۳۰ دوم فروردین سال ۹۵ ماموران کلانتری ۱۰۶ خزانه در تماس عوامل اورژانس در جریان فوت مشکوک دختر بچه ۴ ساله‌ای به نام سارا در خانه‌اش قرار گرفتند.

ماموران کلانتری با حضور در محل و در تحقیقات اولیه پی بردند که مادر جوان وقتی از خواب بیدار می‌شود متوجه حال بد دخترش شده و با اعزام تیم‌های امدادی در محل مرگ سارا کوچولو تایید شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «مرگ مشکوک دختر ۴ ساله» به دستور بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مادر جوان که مریم ۳۰ ساله نام دارد با حضور در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: شب قبل حادثه سارا سرگرم بازی بود و بعد از شام کنار من خوابید که صبح وقتی بیدار شدم دیدم سارا نفس نمی‌کشد که با جیغ و فریاد از برادرهایم کمک خواستم که آنها با اورژانس تماس گرفتند و وقتی پزشکان برای کمک آمدند از مرگ دختر کوچولویم خبر دادند.

در این مرحله بازپرس پرونده دستور داد تا جسد دختر کوچولو در اختیار تیم پزشکی قانونی قرار گیرد که کارشناسان پزشکی قانونی در حالی‌که هیچ آثار ضرب و شتم روی بدن سارا نبود در آزمایش‌های سم شناسی علت مرگ دختر کوچولو را خوردن قرص متادون اعلام کردند.

مریم در تحقیقات کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران بزرگ سعی داشت خود را بی‌گناه معرفی کند اما وقتی در برابر نظریه پزشکی قانونی قرار گرفت مجبور به اعتراف شد.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که چندی پیش پدر سارا کوچولو به خاطر اعتیاد و سرقت به زندان افتاده است و مریم نیز به صورت غیابی اقدام به طلاق گرفتن از همسرش کرده است.

مادر ساراکوچولو به کارآگاهان گفت: بیکار بودم و هیچ درآمدی برای تامین زندگی‌ام نداشتم و پس از جدایی در کنار خانواده‌ام زندگی می‌کردم و این در حالی بود که مادرشوهرم نیز برای کمک به زندگی نوه‌اش با اصرارهای من ماهانه ۵۰ هزارتومان پرداخت می‌کرد و به دنبال تغییر در زندگی‌ام بودم.

وی در اظهاراتش ادامه داد: خواستگارهای زیادی داشتم اما همه آنها به خاطر دخترم راضی به زندگی با من نبودند و آخرین خواستگارم حاضر به ازدواج با من شد اما وقتی دید دختر ۴ ساله دارم از زندگی با من صرف نظر کرد به همین خاطر تصمیم گرفتم دخترم را که مانع ازدواج من و پیشرفتم شده را از زندگی‌ام حذف کنم.

این مادر ادامه داد: شب حادثه چند قرص متادون به دخترم دادم و با هم خوابیدیم که نیمه های شب متوجه بد بودن حالش شدم اما روی سرش پتو کشیدم تا چیزی نبینم و صبح وقتی مطمئن شدم سارا فوت کرده با سر و صدا از برادرانم کمک خواستم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت:در حال حاضر مادر جوان به دستور مقام قضایی در بازداشت موقت به سر می برد و تحقیقات تکمیلی در این راستا ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری آنا Leave a reply

Your email address will not be published.