صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  زن از شوهرش اخاذی کر...
تیر
۲۲
۱۳۹۵
زن از شوهرش اخاذی کرد تا به آرزویش برسد
تیر ۲۲ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
, , ,
pexels-photo-46924-large
image_pdfimage_print

Photo: Anton/pexels.com

زن میانسال، وقتی دید همسرش برای او ماشین خریداری نمی‌کند، تصمیم گرفت با اخاذی از او خودرویی برای خود تهیه کند. او با انتشار مدارک و اسناد خصوصی همسرش در واتس آپ نقشه اخاذی‌اش را اجرا کرد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، چندی پیش مردی میانسالی به پلیس فتا رفت و از اخاذی فردی ناشناس در واتس آپ خبر داد. مرد میانسال که مسئول یکی از بخش‌های ‌اداره‌ای دولتی در شیراز بود به افسر پرونده‌اش گفت: مدتی است که فردی با انتشار ‌ اسناد و اطلاعات محرمانه کاری‌ام در فضای واتس آپ از من اخاذی کرده و من را وادار کرد تا ۲۰ میلیون تومان پول به حسابش واریز کنم.

به دنبال شکایت مرد میانسال،‌ در این رابطه پرونده تشکیل و با توجه به حساسیت موضوع، این پرونده در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت. در ادامه بررسی‌ها شاکی مدعی بود که یکی از همکارانش نقشه اخاذی را اجرا کرده است.

کارشناسان پلیس فتا با بررسی‌های فنی و تخصصی خود متهم اصلی را شناسایی و جهت تکمیل پرونده به این پلیس احضار کردند.

متهم این پرونده کسی نبود جز همسر شاکی که ابتدا منکر ماجرا بود اما زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به جرم خود اعتراف کرد و گفت: مدتی است که از همسرم درخواست خودرو می‌کنم، اما او با وجود آنکه وضع مالی خوبی دارد، از خرید خودرو ممانعت می‌کند. من که علاقه زیادی به رانندگی دارم،‌تصمیم گرفتم با اخاذی از شوهرم برای خودم خودرویی بخرم تا به آرزویم برسم.

وی ادامه داد: برای اجرای نقشه‌ام، زمانی که همسرم در خانه در حال استراحت بود به سراغ کیفش رفتم و از اسناد و مدارک محرمانه کاری او عکس گرفتم و بعد از آن شروع به تهدید همسرم کردم.

منبع: خبرگزاری آناLeave a reply

Your email address will not be published.