صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  انتقام مرد حسود از د...
خرداد
۳۱
۱۳۹۵
انتقام مرد حسود از دوست همسرش
خرداد ۳۱ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
, ,
binary-1327493_960_720
image_pdfimage_print
photo: CC0 Public Domain
مرد جوانی که به دوست همسرش حسادت می‌کرد، تصمیم گرفت با انتشار شماره همراه شاکی در فضای مجازی برای او دردسر ایجاد کند.

 رسیدگی به این پرونده اویل خرداد ماه با شکایت زن جوان  ۲۹ ساله‌ای به پلیس فتا استان یزد آغاز شد. شاکی  از انتشار شماره تلفن همراهش با نامی مستعار در فضای مجازی خبر داد و گفت: فرد ناشناسی اقدام به انتشار شماره همراه من در فضای مجازی کرده و باعث ایجاد مزاحت‌های بسیار زیادی برای من شده است.

با اعلام شکایت زن جوان، کارآگاهان پلیس فتا با انجام تحقیقات لازم به این نتیجه رسیدند که متهم فرد آشنایی بوده که به انگیزه‌های مختلف اقدام به قرار دادن شماره شاکی در فضای مجازی کرده است.

در ادامه تحقیقات هویت متهم این پرونده شناسایی و مرد جوان دستگیر شد. متهم جوان در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و به بارگذاری شماره تلفن همراه شاکی‌ با نام مستعار در فضای مجازی اعتراف کرد.

او در جریان بازجویی ها  گفت: این خانم از دوست‌های همسرم است که با وی رفت و آمد دارد و من به علت حسادتی که به او داشتم خواستم به او ضربه بزنم.‌

سرهنگ حسین رضایی، رئیس پلیس فتا استان یزدبا اعلام اینکه متهم با دستور مقام قضائی روانه زندان شد، خاطرنشان کرد: شهروندان به ویژه خانم‌ها در انتخاب دوست برای برقراری رفت و آمد، در ابتدا شناخت کامل و کافی را به دست آورند.

منبع: مهرLeave a reply

Your email address will not be published.