صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  خودکشی دختر دانش‌آمو...
اردیبهشت
۲۸
۱۳۹۵
خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه
اردیبهشت ۲۸ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
Bad weather driving - warning triangle on a misty road
** Note: Shallow depth of field
image_pdfimage_print

Photo:trendobjects/bigstock.com

دختر دوازده ساله‌ای که از سوی مسئولان مدرسه یک هفته اخراج شده بود، به خاطر ترس از تنبیه پدر، دست به خودکشی زد. او در راه مدرسه به خانه در برگه کوچکی نوشت: وسایلم را بین دوستانم تقسیم کنید و از علاقه‌اش به پدر و مادرش نوشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، ظهر دیروز، سقوط مرگبار دختری دوازده ساله به بازپرس جنایی مشهد اعلام شد و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند. با حضور در محل، آنها با جسد دختر نوجوان درحالی مواجه شدند که از طبقه چهارم ساختمان سقوط کرده بود.

در بازرسی از جیب‌های دختر ، دست نوشته‌اش پیدا شد با این مضمون: «وسایلم را بین دوستانم تقسیم کنید. پدر و مادر عزیزم من شما را دوست دارم، اگر خودم را می‌کشم به خاطر شما نیست، به خاطر خودم است.»

در ادامه تحقیقات، پدر دختر نوجوان به بازپرس جنایی گفت: چند هفته پیش دخترم نمره پائین گرفت و مدرسه مرا خواست. زمانی که از ماجرا باخبر شدم، به شدت با دخترم برخورد کردم. امروز دخترم وسیله‌ای را که نباید به مدرسه ببرد، برده بود. مسئولان مدرسه از این موضوع باخبر می‌شوند و با من تماس گرفتند. به مدرسه رفتم و آنها یک هفته دخترم را از مدرسه اخراج کردند.

وی ادامه داد: دخترم در راه خانه، دست نوشته را می‌نویسد. او به خاطر ترس از من و اینکه مبادا دوباره تنبیهش کنم، دست به خودکشی زده است.

جسد دختر ۱۲ ساله به دستور بازپرس علی‌اکبر احمدی‌نژاد به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

خبرگزاری آناLeave a reply

Your email address will not be published.