صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  نجات دختر کوچولو از ...
اردیبهشت
۷
۱۳۹۵
نجات دختر کوچولو از شکنجه‌گاه پدر شیشه‌ای
اردیبهشت ۷ ۱۳۹۵
این سو و آن سو خبر
۰
,
Little girl suffering bullying raises her palm asking to stop the violence
image_pdfimage_print

Photo: airdone/Bigstock.com

فلوریا کوچولو که با طلاق مادرش در خانه شیشه‌ای پدر زندگی می‌کرد با کمک همسایه‌ها از شکنجه‌گاه نجات یافت.

به گزارش روزنامه ایران، سحرگاه شنبه چهارم اردیبهشت ماه فلوریا که با کتک‌های پدر افیونی‌اش به حیاط خانه‌شان پناه برده بود با گریه‌های سوزان، همسایه‌ها را به کوچه‌ای در کرج کشاند. پدر دست از کتک زدن نکشیده بود و بی‌اعتنا به التماس‌ها و گریه‌های دخترک او را به باد مشت و لگد گرفته بود تا اینکه فلوریا بی‌رمق و بی‌صدا روی زمین افتاد. یکی از همسایه‌ها که خیلی نگران شده بود سراسیمه با مشت به در خانه فلوریا کوبید اما کسی در را باز نکرد، همسایه‌ها بلافاصله با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند. مرد همسایه که دیگر صدای دختربچه را نمی‌شنید پیش از رسیدن پلیس خودش را از بالای در به حیاط خانه فلوریا کوچولو رساند و دخترک ۵ ساله را از زیر دست پدر شکنجه‌گر نجات داد. دخترک که به سختی نفس می‌کشید با جرعه آب از دستان زن همسایه نفس عمیقی کشید و همه دیدند دندان او شکسته و خون از لب‌هایش بیرون زده است.

بغض در وجود همسایه‌ها نشسته بود. فلوریا محکوم به کدام جرمی بود که این‌گونه پدرش او را مجازات می‌کرد؟ دقایقی بعد گشت پلیس سررسید و پدر افیونی فلوریا  را که با مصرف شیشه در توهم به سر می‌برد دستگیر کرد و همزمان فلوریا کوچولو به بیمارستان منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد. همه می‌دانستند که این فقط زخم‌های ظاهری دخترک نبود که این‌گونه او را بیهوش کرده بود. تحقیقات نشان داد مادر فلوریا کوچولو به خاطر اعتیاد شوهرش از وی طلاق گرفته است و او در خانه پدر شیشه‌ای تنها بود. مسلم که تنها ۳۰ سال دارد به خاطر همین اعتیاد کارش را از دست داد و حالا با مصرف شیشه به کودکش هم رحم نمی‌کند. این تنها فلوریا نیست که در خبرها به آن اشاره کردیم، فلوریاهای زیادی هستند که در پیرامون شهر زیر شکنجه اعتیاد به شیشه له می‌شوند و شاید کمتر مانند فلوریا شانس بیاورند که همسایه‌ها به دادشان برسند. فلوریا چند روز دیگر مرخص می‌شود اما دیگر خانه امنی برای او نیست که با مهرمانی مادر و پدر گرم باشد. مسلم و حنانه کجا هستند که دخترشان در گوشه تخت بیمارستان گریه می‌کند و کسی نیست دست نوازش بر سرش بکشد.
بنابر این گزارش، معاینات پزشکی نشان داد که فلوریا کوچولو از مدت‌ها پیش هدف آسیب‌های پدرش بوده و بازپرس پرونده دستور تحقیقات ویژه را صادر کرده است.Leave a reply

Your email address will not be published.