صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  مدام به اومشکوک ...
خرداد
۱۵
۱۳۹۲
مدام به اومشکوک بودم برای همین او را کشتم
خرداد ۱۵ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

mihan starعکس: میهن استار 

 نوشته: محمد جعفری

  مردی که به دنبال سوء ظن به همسرش او را خفه کرده بود با اعلام رضایت اولیای دم از قصاص نجات یافت. این مرد ۳۲ ساله که حسین نام دارد متهم است ۲۴ آبان سال ۹۰ همسرش آزاده را در خانه شان واقع در پاکدشت خفه کرده است.

او پس از دستگیری اتهام خود را پذیرفت و گفت: همسرم زن خوبی نبود. او بدون اجازه من از خانه بیرون می رفت و من مدام به وی مشکوک بودم. به همین دلیل او را کشتم. با اعترافات این مرد پرونده اتهامی او برای رسیدگی به شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد اما پیش از محاکمه اولیای دم نسبت به حسین اعلام گذشت کردند تا او تنها از جنبه عمومی جرم محاکمه شود.

 در جلسه رسیدگی به این پرونده که به ریاست قاضی نورا… عزیز محمدی برگزار شد بعد از قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان، حسین که ۲۱ فقره سابقه کیفری در پرونده اش ثبت شده است در جایگاه ایستاد و گفت: من و همسرم دو سال بود با یکدیگر ازدواج کرده بودیم. من آزاده را دوست داشتم اما مدام به گونه ای رفتار می کرد که به او مشکوک می شدم. چند مرتبه در این باره با او صحبت کردم تا اینکه روز حادثه به پدر و مادرم توهین کرد و گفت هر کاری که دلش بخواهد انجام می دهد. من هم عصبانی شدم و دستانم را دور گلویش حلقه کردم تا او را بکشم اما نشد. به همین دلیل یک شلوار کشی برداشتم و آن را دور گلویش محکم کردم و آن‌قدرکشیدم تا دیگر نفس نمی کشید.

 با اینکه رفتار آزاده من را آزار می داد با این حال از این کارم پشیمانم. به دنبال اظهارات این مرد هیئت قضایی وارد شور شدند تا در این باره تصمیم گیری کنند.

 منبع: http://goo.gl/mU6NCLeave a reply

Your email address will not be published.