صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  زنان هیچ اعتباری در ...
تیر
۲۴
۱۳۹۴
زنان هیچ اعتباری در فرمانداری ها ندارند
تیر ۲۴ ۱۳۹۴
این سو و آن سو خبر
۰
, , ,
image_pdfimage_print

خانه امن:در فرمانداری ها کوچکترین اعتباری برای بانوان دیده نشده است. این نقص در تشکیلات اداری وجود دارد و اکنون نیز که به سمت کوچکتر شدن می رویم، معلوم نیست چطور می توانیم چنین نقصی را رفع کنیم.

عیسی فرهادی فرماندار تهران با بیان این مطلب به مشکلات بانوان کشور اشاره کرد و گفت:امروز در بخش اعتیاد زنان، کارتن خواب ها، زنان مطلقه یک آسیب جدی وجود دارد که هم به زنان و هم به جامعه آسیب می رساند و هم اینکه تربیت نسل های بعدی دچار مشکل خواهد شد.

فرهادی با تاکید بر اینکه نسل امروز ما، فردا قرار است به کدام امتیاز خود افتخار کنند، اظهار داشت: اگر نسل پویایی تربیت نشود، جامعه پیشرفت نخواهد کرد.

فرماندار تهران با اشاره به مشکلاتی که امروز در جامعه در بحث باروری وجود دارد،بیان کرد: پیش بینی این است که جمعیت در سال های آینده تا ۵۰ میلیون نفر کاهش پیدا کند و این یک فاجعه است، چون نه تنها با کاهش جمعیت روبرو می شویم، بلکه جمعیت کشور پیر می شود.

فرهادی گفت: امروز آمار زاد و ولد در کشور سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تولد و مرگ و میر ۴۵۰ هزار نفر است که هر سال این آمار عکس می شود و زاد و ولد کاهش و مرگ و میر افزایش پیدا می کند.  در سال ۱۴۰۹ این رقم برابر می شود و از سال ۱۴۰۹ به بعد به شدت کاهش پیدا می کند.

وی به بانوان مشاور، گفت: هر خانواده مستأصلی را که به فرمانداری معرفی کنند، فرمانداری ظرف یک هفته این خانواده را از کانال خود تحت پوشش قرار می دهد و حداقل ملزومات اولیه زندگی را در اختیار آنها قرار می دهد.Leave a reply

Your email address will not be published.