صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  زنم هم پول می خواه...
اردیبهشت
۳۱
۱۳۹۲
زنم هم پول می خواهد هم آرامش
اردیبهشت ۳۱ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

images (3)عکس: وبسایت ایران ناز

شوهرم یک دروغگوی تمام عیار است زیرا من قبل از ازدواج به او نگفتم که مسایل مالی برایم اهمیتی ندارد. او همیشه می گوید که من چنین حرفی را زدم. مگر می شود مسایل مالی اهمیتی در زندگی نداشته باشد؟  رفتارهای اوغیر قابل تحمل است. او همیشه فکر می کند که من زندگی مان را با دیگران مقایسه می کنم در حالی که اصلا این گونه نیست.

زن جوان در ادامه گفت: حتی یک بار در طول سه سال زندگی مشترک، من را به رستوران یا مرکز خرید نبرده است. من از او نخواستم من را به گران ترین رستوران ببرد. فقط یک بار که به شدت با یکدیگر بحث کردیم به او گفتم اگر از تو می خواستم که مرا به گران ترین رستوران ها ببری، حتما خودکشی می کردی.

مرد جوان خطاب به قاضی گفت: اوایل همه چیز خوب و آرام بود اما با گذشت زمان مسایل مالی در زندگی مان بالاترین درجه اهمیت را به خود اختصاص داد و زندگی آرام و بی تنش ما را به یک زندگی همراه با مشاجره تبدیل کرد. : سه سال قبل که زندگی مشترکمان را شروع کردیم همسرم از زندگی مشترک فقط توقع آرامش داشت. حتی وقتی قبل از ازدواج در خصوص مسایل مالی با او صحبت می کردم، می گفت مسایل مالی اهمیت زیادی برایش ندارد.

 این مرد جوان مدعی شد: در دوران نامزدی همسرم از هیچ موضوعی شکایت نمی کرد. مثلا هیچ وقت نمی گفت که باید شام را در یکی از بهترین رستوران های شهر صرف کنیم اما بعد از ازدواج رفتارهایش تغییر کرد و مدام از من می خواست که او را به بهترین رستوران ها یا بهترین مرکز خریدها ببرم زیرا دوستانش با شوهرانشان برای صرف غذا و خرید به چنین مکان هایی می رفتند.

وی افزود: وقتی از او می پرسیدم چرا در رفتارهایت تغییر به وجود آمده می گفت رفتارهای من عوض نشده است، در حالی که او از دختری قانع به زنی حسود تبدیل شده است.

 زن به قاضی دادگاه گفت: در طول این سه سال آنقدر با شوهرم سر کوچکترین مساله بحث کردم که دیگر نمی خواهم با او زندگی کنم زیرا با یکدیگر تفاوت های بسیاری داریم. تفاوت هایی که نمی شود نادیده شان گرفت. همچنین هیچ گونه ادعای مالی نسبت به همسرم ندارم.

 به گزارش ایسنا، قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات زوج جوان حکم طلاق آنها را صادر نکرد و از آنها خواست قبل از جدایی به مشاور مراجعه کنند.Leave a reply

Your email address will not be published.