صفحه اصلی  »  تجربه ها و خاطره ها  »  تجاوز به آنجلیکای نه...
تیر
۱۱
۱۳۹۴
تجاوز به آنجلیکای نه ساله
تیر ۱۱ ۱۳۹۴
تجربه ها و خاطره ها
۱
, , , , ,
image_pdfimage_print

مترجم:سحر حسین زاده

زمانی که آنجلیکا نه سال داشت، مادرش ناگهان فوت کرد. پدرش از یکی از دوستان نزدیک و مورد اعتماد خواست که از آنجلیکا، بعد از تمام شدن مدرسه اش مراقبت کند.

متأسفانه این دوست قابل اعتماد در طول این ماه ها بارها به آنجلیکا تجاوز کرد و او را تهدید می کرد که از این ماجرا به کسی چیزی نگوید. آنجلیکا بالاخره شجاعت به خرج داد و موضوع را با معلمش در میان گذاشت. معلم نیز فوراً با مقامات مسئول تماس گرفت و آنجلیکا و پدرش به مرکزی مربوط به این موارد منتقل شدند.

آنجلیکا از ترس از دست دادن پدرش از تعریف موضوع  سرباز زد، ولی پس از اطمینان یافتن از اینکه چنین مشکلی پیش نمی‌آید و آنجلیکا تصمیم درستی گرفته که موضوع را برای معلمش بازگو کرده، دوباره شجاعت خود را یافت که موضوع را تعریف کند.

پدر آنجلیکا بسیار عصبانی بود و خود را مقصر می‌دانست که بهترین دوستش از اعتماد و وضعیت نابسامان او سوء استفاده کرده  و به دخترش صدمه زده است. مشاوران مرکز او را متقاعد کردند که  در سوء استفاده از دخترش مقصر نبوده است و به او کمک کردند که درباره سوء استفاده از کودکان بیشتر بداند تا بتواند خیلی بهتر از قبل از آنجلیکا مراقبت و حمایت کند.

منبع: safehorizonLeave a reply

Your email address will not be published.