صفحه اصلی  »  این سو و آن سو خبر  »  دو خواهر در روز ماد...
اردیبهشت
۲۴
۱۳۹۲
دو خواهر در روز مادر یکدیگر را پیدا کردند
اردیبهشت ۲۴ ۱۳۹۲
این سو و آن سو خبر
۰
image_pdfimage_print

IMAGE635039990109792535

خانه امن:  دو دختر ۱۷ ساله در استادیوم متوجه شدند که چقدر شبیه هم هستند، حرف زدن شان، راه رفتن شان، حتی سایز کفش شان؛ عین هم بود. جردن و روبین که هر دو در واشنگتن زندگی می کنند در استادیوم ورزشی به طور اتفاقی خود را کنار یکدیگر یافته و متوجه شدند که شباهت عجیبی به هم دارند.

به گزارش خبر آنلاین، بعد آن دو متوجه شدند که دو خواهر گمشده هستند که یکی از آنها توسط خانواده ای به فرزند خواندگی پذیرفته شده است و حالا در روز مادر در امریکا که امروز ۱۲ ماه می است، می خواهند کنار هم، مادر واقعی شان را ملاقات کنند!

طبق تحقیقات اولیه آندو بعد از تولد توسط مادرشان رها می شوند و جردن به خانواده ای سپرده شده و فرزند خوانده می شود و روبین نیز در شیرخوارگاه نگه داشته شده و فردی از بیرون پشتیبانی مالی او را بر عهده می گیرد.

دوستان جردن در ورزشگاه با دیدن روبین متوجه می شوند که آن دو شکل هم هستند و انها را با هم روبرو کرده و داستان شناسایی آنها آغاز می شود. آن دو شبانه به صورت تلفنی تاریخ تولد خود را چک می کنند و دنبال واقعیت زندگی خود می روند.

جالب اینجاست که این دو سال ها نزدیک هم زندگی کرده و حتی به یک مدرسه و باشگاه ورزشی می رفته اند، بدون اینکه یکدیگر را تا ژانویه امسال پیدا کنند.

حالا آنها با رسانه ای کردن موضع خود، امیدوارند امروز در روز مادر بتوانند مادر واقعی خود را بیابند.Leave a reply

Your email address will not be published.